Gwiazdy

Piękna modelka skradła serce Paulo Sousy. Wcześniej trener polskich piłkarzy nie miał szczęścia w miłości

Gwiazdy

x-news

Paulo Sousa został selekcjonerem reprezentacji Polski w piłce nożnej mężczyzn na początku 2021 r. Na tym stanowisku zastąpił Jerzego Brzęczka. O ile spora część z nas słyszała o sportowych dokonaniach Sousy, o tyle nie każdy zna go od strony prywatnej. Okazuje się, żoną nowego szkoleniowca biało-czerwonych jest Cristina Möhler. Jak wygląda i czym się zajmuje?

Paulo Sousa - kariera i życie prywatne

Zanim Paulo Sousa zajął się trenowaniem drużyn piłkarskich, był zawodnikiem występującym na pozycji defensywnego pomocnika. W latach 1989–2002 reprezentował Portugalię na wielu międzynarodowych turniejach. Spore sukcesy odniósł w piłce klubowej - dwukrotnie wygrał Ligę Mistrzów: w 1996 r. z Juventusem Turyn oraz w 1997 r. z Borussią Dortmund.

Pierwszą żoną szkoleniowca była Cristina Neto de Almeida, z którą ma dwójkę dzieci - córkę Marię Madalenę i syna Guilherme. W 2003 r., po dziewięciu latach małżeństwa, para postanowiła się rozwieźć. Kolorowa prasa donosiła, że kobieta wielokrotnie zdradzała Paulo Sousę.

Trzy lata później selekcjoner zaczął pokazywać się publicznie z nową partnerką, Cristiną Möhler. Związek ten wzbudził w Portugalii spore poruszenie, ponieważ ukochana Sousy jest tam znaną postacią. W 2007 r. para wzięła ślub cywilny, a kilka miesięcy później odbyła się uroczystość kościelna.

Cristina Möhler - kim jest żona Paulo Sousy

W wieku 15 lat Cristina Möhler rozpoczęła karierę modelki, a następnie trafiła do telewizji, by tam poprowadzić kilka programów. W 1999 r. urodziła córkę Natachę. Na wizji przestała się pokazywać w 2008 r., kiedy Paulo Sousa zaczął robić karierę trenerską.

Zobacz wideo: Paulo Sousa selekcjonerem piłkarskiej reprezentacji Polski

>>> Zobacz także:

Piłkarz reprezentacji Polski szykuje się do ślubu? "Szukamy swojego gniazdka w Warszawie"

Jak mieszkają gwiazdy Euro 2020? Oto domy znanych piłkarzy

Janusz Chabior kibicuje na Euro 2020 z bratem. Fani komentują ich podobieństwo: "Atak klonów"

Autor: Iza Dorf

Źródło: gol24.pl

Pozostałe wiadomości