reprezentacja w piłce nożnej

  Paulo Sousa został selekcjonerem reprezentacji Polski w piłce nożnej mężczyzn na początku 2021 r. Na tym stanowisku zastąpił Jerzego Brzęczka. O ile spora część z nas słyszała o sportowych dokonaniach Sousy, o tyle nie każdy zna go od strony prywatnej. Okazuje się, żoną nowego szkoleniowca biało-czerwonych jest Cristina Möhler. Jak wygląda i czym się zajmuje?

  Paulo Sousa został selekcjonerem reprezentacji Polski w piłce nożnej. Portugalczyk zastąpił na stanowisku Jerzego Brzęczka, który został zwolniony przez prezesa PZPN Zbigniewa Bońka. Skąd taka decyzja? Kim jest nowy trener?

  Mężczyznę podejrzanego o spowodowanie kolizji pod wpływem alkoholu zatrzymali policjanci w Warszawie. Okazało się, że za kierownicą siedział były reprezentant Polski w piłce nożnej. Michał Ż. miał w organizmie 1,6 promila i już usłyszał zarzuty.

  Bramkarz Artur Boruc postanowił zakończyć karierę w reprezentacji Polski. Jak będzie wspominał 13 lat gry w barwach narodowych? Który mecz rozegrany w reprezentacji był dla niego szczególnie radosny, a który najtrudniejszy? Czego mu będzie najbardziej brakowało po odejściu z kadry? Kto będzie sprowadzał kadrowiczów na złą drogę, kiedy go już nie będzie? Jakie emocje będą mu towarzyszyły podczas jego ostatniego meczu w reprezentacji? Z Arturem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Ula Chincz.

  Dziennikarz Dzień Dobry TVN Filip Chajzer spotkał się z Kamilem Wilczkiem, który zadebiutował na murawie, jako zawodnik reprezentacji Polski, w wygranym meczu z Armenią. Na co dzień Kamil gra w duńskim Brøndby IF. Czy rodzina jest dumna z debiutu Kamila?

  Już wiemy dlaczego tak dobrze poszło nam na Euro 2016. Naszym gościem był dziś Szef Kuchni Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej - Tomasz Leśniak. Zobaczcie jakie były ulubione dania naszych piłkarzy!

  W oficjalnym oświadczeniu FIFA przyznała, że mundial w RPA został „kupiony” za 10 mln dolarów. O związki piłki nożnej z wielkimi pieniędzmi zapytaliśmy gości Dzień Dobry TVN: dziennikarza sportowego Michała Pola oraz byłego dyrektora Euro 2012 Adama Łazukę. Rozmawialiśmy z nimi również o bezpieczeństwie podczas Euro 2016 i przygotowaniach Polaków do tej imprezy. Michał Pol zaprezentował koszulkę, w której nasi reprezentanci zagrają podczas europejskiego turnieju. Zobaczcie, jak wygląda miejsce zakwaterowania polskiej drużyny. Bajka...