Ekskluzywne wakacje Cristiano Ronaldo i Georginy Rodriguez. Piłkarz zaskoczył ukochaną prezentem

Źródło: Dzień Dobry TVN
Najświeższe newsy z życia gwiazd
Najświeższe newsy z życia gwiazd
James Arthur o słodko-gorzkiej miłości
James Arthur o słodko-gorzkiej miłości
Rozwód Gwyneth Paltrow
Rozwód Gwyneth Paltrow
Zachary Levi o sławie i byciu superbohaterem
Zachary Levi o sławie i byciu superbohaterem
Kto jest największym fanem U2?
Kto jest największym fanem U2?
Filmy na najgorętszych plażach świata
Filmy na najgorętszych plażach świata
Najlepsze filmy o UFO
Najlepsze filmy o UFO
Sukces nie zna wieku
Sukces nie zna wieku
Matthew McConaughey jakiego nie znacie
Matthew McConaughey jakiego nie znacie
Will Smith jakiego nie znacie
Will Smith jakiego nie znacie
Kulisy pracy i przyjaźni Matta Damona i Bena Afflecka
Kulisy pracy i przyjaźni Matta Damona i Bena Afflecka
Australijczycy podbijają Hollywood
Australijczycy podbijają Hollywood
Karolina Szymczak zagrała u boku Brada Pitta
Karolina Szymczak zagrała u boku Brada Pitta
Anna Wendzikowska i Simu Liu
Anna Wendzikowska i Simu Liu
Cristiano Ronaldo wraz z ukochaną i dziećmi spędza właśnie wakacje w Dubaju. Ich pobyt obfituje w wiele niespodzianek. Jedną z nich był zaskakujący prezent urodzinowy dla Georginy Rodriguez. Zobaczcie, co dostała partnerka piłkarza.

Wakacje Cristiano Ronaldo i Georginy Rodriguez 

Historia Georginy Rodriguez pokazuje, że marzenia się spełniają. Choć dziewczyna urodziła się w małym hiszpańskim mieście, a później pracowała jako kelnerka w Bristolu w Anglii i sprzedawczyni w butiku Gucci w Madrycie, została partnerką jednego z najpopularniejszych i najbogatszych piłkarzy na świecie. Para po raz pierwszy pokazała się publicznie razem w listopadzie 2016 roku – wówczas zakochani zostali przyłapani przez paparazzi w Disneylandzie. Już rok później Georgina urodziła sportowcowi ich wspólne dziecko, córkę Alanę Martinę. Razem wychowują także trójkę dzieci Cristiano, które urodziła surogatka - syna Cristiano Juniora (ur. 2010) oraz bliźniaki Mateo i Evę Marię (ur. 2017).

Wydaje się, że Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez są ze sobą niezwykle szczęśliwi. Dziewczyna niebawem urodzi piłkarzowi kolejne dziecko. Widać, że para lubi przebywać w swoim towarzystwie, a rodzinna atmosfera bardzo ją cieszy. Od kilku dni Cristiano i Georgina wspólnie przebywają w Dubaju, skąd relacjonują swój wypoczynek w mediach społecznościowych.

Prezent urodzinowy Georginy Rodriguez

Georgina Rodriguez przyzwyczaiła się już do luksusowego życia, które stało się dla niej codziennością. Ubiera się w projekty najdroższych marek, podróżuje do najpiękniejszych miejsc na świecie i nie musi się martwić o finanse. Zapewne Cristiano Ronaldo długo zastanawiał się nad jej prezentem na 28. urodziny, które przypadały 27 stycznia.

Piłkarz rano wręczył partnerce bukiet róż i liścik. Następnie na hotelowej plaży zorganizował mały kącik z balonami, świeżymi owocami oraz tortem w kształcie jej inicjałów. Wieczorem z kolei zabrał partnerkę i dzieci na kolację z widokiem na najwyższy budynek świata, czyli słynny Burj Khalifa. Wówczas wszyscy mogli zobaczyć pokaz laserowy z wyświetloną twarzą Georginy na spektakularnej budowli. Podobno 36-latek wydał majątek na rozświetlenie panoramy Dubaju klipami z nowego serialu dokumentalnego na jej temat.

- Miałam przyjemność obejrzeć tę produkcję. Nie polecam. (...) Tam jest bardzo wystawiona laurka przez przyjaciół. Mam wrażenie, że ci przyjaciele są tylko pod ten dokument podstawieni. Plus manager... Będąc managerem takiej osoby, nie puściłabym takich rzeczy. (...) Może to być naprawdę dobra dziewczyna, dobra matka, ale jest tak infantylnie pokazana w kontekście tego blichtru... Zero pokory - stwierdziła Paulina Krupińska-Karpiel w Dzień Dobry TVN. 

Zobacz także:

Autor: Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości