Gwiazdy

Zdjęcia córki Natalii Kukulskiej podbijają sieć. Czy 15-latka pójdzie w ślady mamy?

Gwiazdy

Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka od lat tworzą szczęśliwe małżeństwo, a owocami ich miłości są: 20-letni Jan, 15-letnia Ania i 3-letnia Laura. Ostatnio głośno się zrobiło o ich środkowej pociesze. Nastolatka bowiem stała się aktywna w mediach społecznościowych, a internauci już doszukują się podobieństwa do mamy.

Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka nie należą do grona par show-biznesu, które ochoczo pozują na ściankach. Stronią raczej od blasku fleszy, a życie prywatne zatrzymują dla siebie. Ostatni raz muzyczną rodzinę w komplecie mogliśmy podziwiać w sierpniu 2020 roku podczas oficjalnego odsłuchu płyty "Czułe struny".

Córka Natalii Kukulskiej - Anna Dąbrówka na Instagramie

Natomiast ostatnio głośno się zrobiło za sprawą Instagrama o Ani Dąbrówce, która za kilka miesięcy będzie świętowała 16 urodziny. Choć nastolatka pierwsze zdjęcie – Stonehenge - udostępniła w 2017 roku, to musiało upłynąć sporo czasu, by fani doczekali się portretu nastolatki.

Ostatnio zaczęła w mediach społecznościowych uchylać rąbka tajemnicy na temat swojego życia prywatnego. Na profilu Ani nie brakuje fotografii z podróży czy rodzinnych kadrów. Dostrzeżemy również zdjęcia niebanalnych stylizacji. Patrząc na niektóre z nich, śmiało, można stwierdzić, że przypomina swoją mamę za młodu. Niektórzy nawet idą o krok dalej i doszukują się podobieństwa do jej babci - Anny Jantar.

Anna Dąbrówka - czy pójdzie w ślady mamy?

Choć matura i studia jeszcze przed Anią, wiele osób ciekawi jednak, czy pójdzie w ślady rodziców. Przypomnijmy, że mąż Natalii Kukulskiej jest znanym polskim perkusistą. 15-latka ma już za sobą debiut muzyczny. W 2017 roku w sieci pojawiło się nagranie, na którym nastolatka śpiewa "Żywioły" - w końcu muzykę ma we krwi. Niedawno też wzięła udział w pewnym projekcie, którego efektem była piosenka i teledysk "Przygotujmy lepszy świat" z udziałem Anny Dąbrówki.

- To nie jest tak, że to jest jakiś początek wielkiej kariery Ani. Ona wzięła udział w projekcie, który promuje ekologię, zdrowe jedzenie, wiec to jest taka fajna przygoda i dobry początek z mojego showbiznesowego punktu widzenia, ale dajmy jej jeszcze czas, ma dopiero 15 lat - mówiła w jednym z programów Sandra Hajduk.

Nie wiemy jednak, co wybierze, ale jedno jest pewne - w przerwie od nauki lubi spędzać czas z przyjaciółmi oraz ze starszym bratem Janem, którego pochłonęła muzyka. Na Instagramie możemy zobaczyć relację z ich podróży, a nawet grę w szachy:

Konta dzieci gwiazd szybko podbijają Internet. Sztandarowym przykładem jest Oliwia Bieniuk czy Iga Lis. Czy w przypadku Ani Dąbrówki będzie podobnie?

Zobacz także:

"Kocham moje życie i to, kim jestem". Janek Skiba - wyjątkowy chłopak o wielu talentach

Marcin Patrzałek zagrał "Kashmir" i zachwycił światowe gwiazdy rocka. "To wideo powstało spontanicznie"

Ewa Chodakowska z ważnym apelem: "Nie wiesz wszystkiego o osobie, z którą chciałbyś się zamienić miejscami"

Zobacz wideo: Rajski odpoczynek Natalii Kukulskiej

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości