Córka Anny Głogowskiej obcięła się na krótko. "Wygląd bardzo grzecznego chłopca"

Autor:
Oskar
Netkowski
Anna Głogowska

Anna Głogowska podzieliła się nagraniem z salonu fryzjerskiego, na którym jej córka poddaje się metamorfozie. Julia zeszła z fotela w krótkich włosach, a jej mama nie omieszkała skomentować przemiany w zabawny sposób. Fani są ewidentnie podekscytowani nowym wyglądem nastolatki.

Anna Głogowska - życie prywatne

Anna Głogowska od lat zachwyca w mediach pomysłami na siebie. To tancerka, aktorka i prezenterka telewizyjna. Zasłynęła dzięki udziałowi w "Tańcu z gwiazdami", gdzie podczas jednej z edycji nawiązała bliską relację z Piotrem Gąsowskim. Owocem tego związku jest córka, Julia.

#BezCukru z Oskarem Netkowskim

#BezCukru 15. Historia Mateusza Sobieckiego - żołnierza, który ma męża
#BezCukru 15. Historia Mateusza Sobieckiego - żołnierza, który ma męża
wideo 2/16

Gwiazda nie często opowiadała w mediach o swoim życiu prywatnym. Po rozstaniu z Piotrem Gąsowskim wspominano o jej potencjalnych miłościach, ale nigdy nie potwierdzała ostatecznie tych informacji. Niedawno postanowiła zagrać z fanami w otwarte karty. W grudniu ubiegłego roku pokazała zdjęcie ze świąt w towarzystwie ukochanego. Jej partnerem jest artysta z Niemiec, który się w sieci jawi się jako Fred Erik.

Córka Anny Głogowskiej przeszła metamorfozę

Anna Głogowska ostatnimi czasy nie tylko mówi w social mediach o miłości, ale także poświęca przestrzeń swojej córce. 15-letnia Julia Gąsowska to owoc miłości Piotra Gąsowskiego i Anny Głogowskiej. Nastolatce zdarzało się już udzielać medialnie. Od dziecka regularnie pojawia się w sieci, czy towarzyszy rodzicom na branżowych imprezach. Dzisiaj dumna mama nastolatki pokazała, na jaką fryzurę zdecydowało się jej dziecko.

- Moja 15 - letnia córka od paru dni ma już jakby 11 lat (ale skończone) i wygląd bardzo grzecznego chłopca, któremu może, ewentualnie, mama pozwoli kiedyś jeździć autobusem samodzielnie... - czytamy we wpisie.

W komentarzach pod wpisem nie zabrakło słów zachwytu. - Ale twarzowa ta fryzura. Ty Julka chyba we wszystkich mogłabyś chodzić - czytamy. - Jula ma taki śliczny uśmiech. Z nim w każdej fryzurce będzie wyglądać fajnie - napisał jeden z fanów.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/East News

Pozostałe wiadomości