Gwiazdy

Syn Piotra Gąsowskiego o Annie Głogowskiej. "Najlepsza macocha na świecie"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Dzien Dobry TVNPiotr Molecki / East News

Piotr Gąsowski razem z rodziną udał się na wakacje na Kretę. Nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie fakt, że aktor zdecydował się na wypoczynek w towarzystwie dwóch byłych partnerek: Hanny Śleszyńskiej i Anny Głogowskiej. Syn Piotra, Kuba, zdradził jakie relacje łączą go z macochą.

Greckie wakacje Piotra Gąsowskiego

Piotr Gąsowski spędził wakacje na malowniczej Krecie. Artyście towarzyszyły m.in. byłe partnerki, dzieci oraz Magda Steczkowska z mężem. W licznej gromadce znalazło się miejsce dla też miejsce dla 25-letniego Jakuba, syna Piotra.

Na instagramowym profilu młodego aktora pojawiło się zdjęcie, do którego zapozował z byłą partnerką swojego ojca - Anną Głogowską. Z postu wynika, że ich relacje układają się świetnie.

- Witamy wszystkich i pozdrawiamy wraz z najlepszą macochą @annaglogowska_official! Kalispéra - napisał w poście Kuba Gąsowski.

Kim jest Kuba Gąsowski?

25-letni Jakub Gąsowski to owoc związku Piotra Gąsowskiego i Hanny Śleszyńskiej. Jakub jest jedynym synem aktora, ma przyrodnią siostrę, Julię, której mamą jest tancerka Anna Głogowska. W 2020 roku ukończył Wydział Aktorski Akademii Teatralnej w Warszawie. Widzom dał się poznać jako aktor teatralny, dubbingowy filmowy, a także jako reporter. W tej roli pojawiał się na antenie Dzień Dobry TVN. Miłośnicy serialu "Na Wspólnej" mogą go kojarzyć z roli Norberta. W lutym na Instagramie młodego aktora pojawiło się zdjęcie jego partnerki. Magda, którą przedstawił swoim fanom, jest absolwentką Politechniki Wrocławskiej, gdzie studiowała architekturę.

Co ciekawe, para mogła spotkać się już wcześniej. W czasie studiów Magdy na jej uczelni przyszła nagrywano serial Belfer dostępny w serwisie Player.pl, w którym występował Jakub Gąsowski. Wówczas jednak nie doszło do spotkania.

Zobacz wideo: W patchworkowej rodzinie Anny Głogowskiej. „Julka dostrzega, że to nasze towarzystwo potrafi się dogadać i to docenia”

Zobacz także:

Autor: Adam Barabasz

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości