kuba gąsowski

  kuba gąsowski

  Piotr Gąsowski razem z rodziną udał się na wakacje na Kretę. Nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie fakt, że aktor zdecydował się na wypoczynek w towarzystwie dwóch byłych partnerek: Hanny Śleszyńskiej i Anny Głogowskiej. Syn Piotra, Kuba, zdradził jakie relacje łączą go z macochą.

  Anna Głogowska tworzy wspaniałą, patchworkową rodzinę. Przyjacielskie relacje z córką, byłym partnerem, a także jego synem stały się unikatowym i pełnym podziwu obrazkiem. Bliscy wspierają się, spędzają wspólnie święta, a także razem pracują.

  Hanna Śleszyńska jest dumną mamą Mikołaja i Kuby. I chociaż braci dzieli różnica 10 lat, bardzo dobrze się dogadują, co z resztą mają w genach. W tej rodzinie tkwi siła.

  Dzieci często idą w ślady rodziców. Swój udział w tym mają charyzmatyczni ojcowie i mamy, jak choćby Piotr Gąsowski, który od najmłodszych lat zaszczepiał w swoich dzieciach miłość do sztuki czy Wojciech Mann, który miłością do radia zaraził swojego syna, Marcina. Jak daleko pada jabłko od jabłoni? Zapytaliśmy o to naszych gości.

  Hanna Śleszyńska to uznana aktorka filmowa, serialowa i teatralna, jednak kiedy gasną światła reflektorów, jest mamą 35-letniego Mikołaja i 25-letniego Jakuba. Całą trójkę łączy wyjątkowa więź, o której opowiedzieli w studiu Dzień Dobry TVN.

  Kuba Gąsowski, syn Hanny Śleszyńskiej, z okazji zbliżającego się Dnia Matki postanowił zrobić swojej mamie niespodziankę. Beza mu nie wyszła ;) więc Kuba zabrał mamę na warsztaty z robienia czekolady. Co udało im się stworzyć? I czy Pani Hanna była zadowolona z prezentu?

  Ten dzień nie rozpoczął się dobrze dla aktorki Hanny Śleszyńskiej. Zatrzymała ją policja. Jak tłumaczyła się policjantom? Co wręczył jej aspirant? Całe zdarzenie zarejestrowała dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska, która przez przypadek znalazła się w odpowiednim miejscu.

  Tym razem Kuba Gąsowski zabierał w przeszłość Piotra Rubika. Były kobiety, wino i śpiew?

  Tym razem Kuba Gąsowski w podróż do przeszłości zabrał Małgorzatą Niezabitowską. Jaka była rzeczniczka rządu Tadeusza Mazowieckiego kiedy miała 18 lat? Czyje serce złamała i czy już wtedy interesowały ją sprawy społeczne? O tym - w Dzień Dobry TVN.