Gwiazdy

Christina Aguilera powraca z nową płytą. "To jest dziewczyna, która potrafi podbijać listy przebojów"

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Reporter:
Sandra Hajduk-Popińska
 Co nowego w show biznesie?
Dzień Dobry TVN Co nowego w show biznesie?

Christina Aguilera powraca w wielkim stylu. Artystka szykuje nową płytę "Pa Mis Muchachas" i właśnie zmieniła swój wizerunek. Blond włosy przefarbowała na rudy ognisty kolor.

Christina Aguilera wraca na scenę

Christina Aguilera ma niewiarygodny, czterooktawowy głos i wchodzi w rejestry gwizdkowe. Artystka ma wielu fanów i ku ich uciesze właśnie zapowiada swoją nową płytę "Pa Mis Muchachas". Ten powrót zwiastuje także zmiana wizerunku wokalistki. Blond włosy przefarbowała na ognisty rudy.

- Christina Aguilera wraca i to wraca z piosenką hiszpańskojęzyczną, co nie jest w jej przypadku nowością, bo ona już kiedyś taką płytę zrobiła. Zresztą to jest dziewczyna, która potrafi podbijać listy przebojów, ponieważ jej hity były na szczycie listy billboardu - powiedziała Sandra Hajduk-Popińska.

Christina Aguilera - jedna z największych gwiazd lat 90. XX w.

Christina Aguilera zyskała rozgłos jeszcze jako dziecko. To wtedy pojawiła się w talent show "Klub Myszki Miki". Karierę w branży muzycznej rozpoczęła w 1997 roku. To wtedy premierę miał utwór "All I Wanna Do" wykonany w duecie z Japończykiem Keizo Nakanishi. Dwa lata później ukazała się jej debiutancka płyta, z której pochodzą takie hity, jak: "Genie in a Bottle", "What a Girl Wants" i "Come on Over Baby (All I Want Is You)". Wokalistka o miano największej gwiazd lat 90. rywalizowała z Britney Spears.

Głos Christiny Aguilery porównywany jest z głosami takich artystek jak: Whitney Houston czy Mariah Carey. Przed rozpoczęciem profesjonalnej kariery nie uczyła się śpiewać i nie korzystała z pomocy trenerów wokalnych. Producenci, którzy pracowali z Aguilerą, podkreślają, że ze swoim głosem jest w stanie zrobić wszystko.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Reporter: Sandra Hajduk-Popińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości