Gwiazdy

Céline Dion na zdjęciu z trzema synami. "Myślę o matkach w Ukrainie"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Céline Dion
Gotham/Getty ImagesCéline Dion zwróciła się do ukraińskich matek

Céline Dion świętuje Dzień Matki. Do jej instagramowej galerii trafiła fotografia, do której zapozowała z synami. Zdjęciu towarzyszy poruszający opis. Popularna piosenkarka zwróciła się bowiem do kobiet, które straciły dzieci.

Céline Dion pokazała synów

Wokalistka Céline Dion i producent muzyczny René Angélil tworzyli trwały związek. Dzieliło ich 26 lat różnicy i udowadniali całemu światu, że dla prawdziwej miłości wiek nie gra roli. Wzięli spektakularny ślub w Montrealu, który transmitowany był przez kanadyjską telewizję. Ich gorące uczucie zostało przerwane śmiercią René. Mężczyzna przegrał walkę z nowotworem. Zmarł w 2016 roku. Małżeństwo doczekało się trójki synów, poczętych metodą in vitro.

Zobacz wideo: Zagraniczne gwiazdy

Zagraniczne gwiazdy

Wschodzące gwiazdy Hollywood
Wschodzące gwiazdy Hollywood Dzień Dobry TVN
wideo 2/10

Z okazji Dnia Matki, które za oceanem obchodzone jest w drugą niedzielę maja, Celine Dion opublikowała w sieci fotografię z synami. Dzięki temu wiemy, że to wyjątkowe święto z radością celebrowała w luźnej atmosferze przy kawałku ciasta.

Céline Dion podziwia odwagę ukraińskich matek

Zdjęciu towarzyszy obszerny opis, w którym kanadyjska piosenkarka - znana z działalności charytatywnej -zwróciła się do ukraińskich matek.

W ten Dzień Matki czuję się bardzo szczęśliwa, że ​​mogę być z moimi dziećmi. Myślę o matkach w Ukrainie i na całym świecie, które straciły swoje dzieci… I o tych matkach, które nieustannie martwią się o to, jak zapewnić swoim dzieciom bezpieczeństwo.  I o tych matkach, które poświęcają każdą dawkę swojej energii, aby zapewnić dzieciom podstawowe potrzeby. Te matki są naprawdę odważne

Jak dodała artystka, Dzień Matki dedykuje wszystkim tym niesamowitym kobietom i modli się o to, aby odnalazły spokój i pocieszenie dla swoich rodzin.

Zobacz wideo: Razem z Ukrainą

Razem z Ukrainą
Razem z UkrainąFree shop dla obywateli Ukrainy - wyjątkowa inicjatywa mieszkańców Mokotowa
Dzień Dobry TVN

Internautki podziękowały Céline Dion za te słowa. "Twoje wielkie serce jest twoją siłą Céline. Kieruję myśli do wszystkich matek tego świata", "Szczęśliwego Dnia Matki! Bardzo dziękuję za te cudowne słowa", "Moja mama Cię podziwia" - czytamy.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Gotham/Getty Images

Pozostałe wiadomości