Gwiazdy

Carla Fernandes wkracza w świat latino. Na naszej scenie zaśpiewała taneczny singiel "Amigo"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Carla Fernandes w piosence „Amigo”
Carla Fernandes w piosence „Amigo” Dzień Dobry TVN
wideo 2/19

Młoda, utalentowana i charyzmatyczna – taka jest właśnie Carla Fernandes. Na scenie Dzień Dobry TVN artystka zaśpiewała nowy taneczny utwór "Amigo", a tym samym przedstawiła gatunek, który najmocniej gra w jej sercu – latino.

Carla Fernandes – główna przedstawicielka gatunku latino

Carla Fernandes wraca ze zdwojoną siłą. Po zeszłorocznej EP-ce, która była podsumowaniem dotychczasowej twórczości, artystka rozpoczyna nowy rozdział o nazwie… Latino. Jako główna przedstawicielka tego gatunku w Polsce dba, by utwory były taneczne i rytmiczne, a w twórczości pomaga jej chłopak Piotr Zborowski. Pierwszym singlem, który zwiastuje nadchodzące nowości, jest piosenka "Amigo".

- "Amigo" napisałam 2 lata temu w moim małym pokoju w Poznaniu. Wydaję go dopiero teraz, bo potrzebowałam czasu, aby zdobyć doświadczenie i zdecydować się na kierunek muzyczny, który jest najbliższy mojemu sercu. Gdyby nie te 2 lata, "Amigo" nie brzmiałoby tak, jak brzmi teraz – powiedziała.

Nowy singiel to także dojrzała wersja artystki, która, jak przyznaje, nareszcie odnalazła styl, w którym czuje się najlepiej. - To numer dojrzały, ponieważ już wiem, czego chcę. I ten statement próbowaliśmy przełożyć też na klip – powiedziała.

Carla Fernandes na scenie Dzień Dobry TVN

Carla na naszej scenie wprowadziła letni klimat. Specjalnie dla widzów wykonała nowy utwór "Amigo". Koniecznie zobaczcie ten występ.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości