Gwiazdy

Uczestniczki "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przebrały się za panny młode. "I po co wam chłopy"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Uczestniczki "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Uczestniczki 7. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zaskoczyły fanów. Urządziły spotkanie i każda z nich włożyła białą suknię, w której wystąpiła w programie. Przebrane za panny młode odtworzyły kultową scenę z serialu "Przyjaciele".

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Uczestniczki

W 7. sezonie "Ślubu od pierwszego wejrzenia" poznaliśmy trzy pary: Agnieszkę i Kamila, Dorotę i Piotra oraz Patrycję i Adama. Początkowo w każdym małżeństwie bardzo dobrze się układało, więc mogło się wydawać, że małżonkowie nie tylko przetrwają telewizyjny eksperyment, ale stworzą trwałe i szczęśliwe związki. Choć w dniu decyzji wszyscy uczestnicy zadeklarowali, że będą dalej się poznawać i nie chcą się rozwodzić, to jednak niedługo po zakończeniu show każda z relacji się rozpadła.

"Ślub od pierwszego wejrzenia"

Ach, co to był za ślub
Ach, co to był za ślub Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Agnieszka, Dorota i Patrycja nie znalazły miłości w programie, ale za to zawiązały nowe, koleżeńskie znajomości. Połączyły je wspólne doświadczenia, dlatego postanowiły się spotkać. Z tej okazji przebrały się w swoje białe suknie, w których wystąpiły w "Ślubie od pierwszego wejrzenia".

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - suknie ślubne

Dziewczyny przebrane za panny młode odtworzyły kultową scenę z serialu "Przyjaciele". Tak jak Rachel, Monica i Phoebe - usiadły na kanapie z miską popcornu. Aktorki popijały piwa z butelki, za to uczestniczki "Ślubu od pierwszego wejrzenia" trzymają w dłoniach butelki z winem musującym.

- Coś jak rozwodowe, ale jeszcze nie - napisała Agnieszka na Instagramie.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Uczestniczki odtworzyły scenę z serialu "Przyjaciele"

Sesja zdjęciowa Patrycji, Agnieszki i Doroty spodobała się fanom. Docenili ich poczucie humoru.

"Haha, dobry pomysł", "I po co wam chłopy", "Uciekające panny młode. No rewelacja po prostu", "Ale mi wieczór zrobiłyście. Boskie", "Rewelacyjne fotki. Wszystko jeszcze przed wami. Wszystko w życiu jest po coś, a przyszłość będzie taka, o jakiej będziemy marzyć", "Brawo dziewczyny, tak trzymać!" - czytamy w komentarzach.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości