Gwiazdy

Po odejściu Antka Królikowskiego Joanna Opozda rozpoczęła terapię. "Miałam w sobie poczucie winy"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Co Za Tydzień
Opozda o terapii

Joanna Opozda nie ukrywa, że poprzednie miesiące były dla niej bardzo trudne. Teraz aktorka chce wziąć sprawy w swoje ręce i zadbać o zdrowie psychiczne. Gwiazda zdecydowała się na terapię, podczas której przepracowuje m.in. swoje dzieciństwo.

Joanna Opozda o zdrowiu psychicznym

Joanna Opozda postanowiła wrócić do mediów po wielu trudnych i burzliwych miesiącach życia. Aktorka znów olśniewa swoim wyglądem podczas eventów, jednak - jak przyznaje w wywiadach - jej sylwetka jest efektem stresu, który był nieodzownym elementem jej codzienności.

Gwiazdy o związkach

Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
wideo 2/6

Już w czasie ciąży Asia opowiadała, że musi szczególnie dbać o swoje zdrowie, aby zapewnić bezpieczeństwo swojemu dziecku. Na Instagramie informowała fanów, że okres przed porodem był dla niej bardzo trudny. - Nie będę ukrywać, że 2021 dał mi mocno popalić - napisała wówczas w jednym z postów w mediach społecznościowych.

Aktorka chodzi na terapię

Później aktorka mierzyła się z obciążającym jej psychikę rozstaniem z Antonim Królikowskim. Na łamach dwumiesięcznika "Z kobiecej strony" przyznała, że zdecydowała się sięgnąć po pomoc specjalistów i udała się na terapię.

- Przede wszystkim przepracowuję swoje dzieciństwo. Sztywne schematy, według których funkcjonuję. Niespełnione potrzeby, które wykształciły u mnie poszczególne wzory zachowania. Byłoby dziwne, gdybym po tych wszystkich przejściach nie szukała pomocy. Życie dało mi w kość, ostatnimi czasy dość mocno - wyjaśniła w wywiadzie.

Gwiazda nie ukrywa też, że ma żal do swojego męża. Wspomina, że czuła zażenowanie, gdy media opisywały, co dzieje się w jej małżeństwie. - Miałam w sobie poczucie winy, choć to nie ja powinnam się wstydzić - tłumaczyła.

- Miałam inne cele, coś się popsuło - wyznaczam sobie nowe. Tamto, o czym kiedyś myślałam, jest już przeszłością. Trzeba sięgnąć po nowe. Zaakceptować fakt, że coś się skończyło. Trzeba zacząć od początku - podsumowała w rozmowie z "Z kobiecej strony".

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Co Za Tydzień

Źródło zdjęcia głównego: MWMedia

Pozostałe wiadomości