Gwiazdy

Martyna Wojciechowska Influencerką Roku. "Trzeba być tam, gdzie są młodzi"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Martyna Wojciechowska Influencerką Roku
Martyna Wojciechowska Influencerką RokuDzień Dobry TVN
wideo 2/8
Dzień Dobry TVNDD_20220613_Martyna_REP

W dniach 10-12 czerwca odbył się plebiscyt "See Bloggers", gdzie rozdano nagrody dla twórców internetowych. Laureatką kategorii "Influnecer Roku" została podróżniczka i dziennikarka Martyna Wojciechowska. Co znaczy dla niej ta nagroda? Jak ważna jest odpowiedzialność w mediach społecznościowych? O tym opowiedziała w Dzień Dobry TVN wraz z influencerką Anną Zając.

Plebiscyt #HASZTAGI ROKU

W dniach 10-12 czerwca odbył się festiwal w Łodzi "See Bloggers". W tym roku tematem przewodnim wydarzenia była odpowiedzialność zarówno osobista, jak i za innych. Podczas paneli poruszano kwestie dotyczące m.in. przekładania swojej popularności na działania odpowiedzialne społecznie. Laureatką plebiscytu #HASZTAGI ROKU została Martyna Wojciechowska, która zdobyła tytuł Influencera Roku.

Martyna Wojciechowska "Influencerką roku"

Podróżniczka podkreśla, że zawsze czuła wielką odpowiedzialność za to, co pisze i publikuje na swoim kanale na YouTube, w social mediach i w telewizji. - Z popularnością to jest tak, że można zrobić z nią dwie rzeczy - albo wykorzystać ją w dobrym i mądrym celu, albo wykorzystać ją w głupi sposób - tłumaczyła.

Dziennikarka nie zamierza jednak całkowicie zrezygnować z działań prowadzonych w telewizji. - Uważam, że to są równoległe kanały komunikacji i one się uzupełniają bardziej niż kiedykolwiek - dodała.

Dzięki mediom społecznościowym Martyna Wojciechowska może być również bliżej młodszych odbiorców. - Zakładam TikToka, bo czuję, że taka jest droga. Planujemy dużą akcję i kampanię "Młodzi o sobie". Chcemy przebadać stan zdrowia młodzieży, a potem wdrażać "złote standardy". Trzeba być tam, gdzie są młodzi - wyjaśniła.

Misją See Bloggers jest zwrócenie uwagi na wyjątkowych twórców internetowych i osoby ze świata mediów, które publikują treści wartościowe, zgodne ze sobą i swoimi przekonaniami. - Bardzo chcemy pokazywać, że See Bloggers to jest misja i chcemy nieść ją dalej - podkreśliła influnecerka i organizatorka gali Anna Zając.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło zdjęcia głównego: Wojciech Olkuśnik/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości