Gwiazdy

Austin Butler w roli Elvisa. Do sieci wypłynęło nagranie z castingu

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Co nowego w show-biznesie?
Co nowego w show-biznesie? Dzień Dobry TVN
wideo 2/11
Dzień Dobry TVNCo nowego w show-biznesie?

Już za chwilę do kin trafi film, na który czekają wszyscy fani Rock and Rolla - "Elvis". W tytułową rolę wcielił się Austin Butler. Jak poradził sobie z tak dużym wyzwaniem? O tym w showbiznesowym cyklu Dzień Dobry TVN opowiedziała Sandra Hajduk-Popińska.

Film "Elvis" - szczegóły produkcji

Już pod koniec czerwca do kin trafi film "Elvis". W produkcji tej zobaczyć będziemy mogli wielkie nazwiska. W rolę króla Rock and Rolla wcielił się Austin Butler. Managera Elvisa Presleya zagrał Tom Hanks. Natomiast za reżyserię odpowiedzialny jest Baz Luhrmann.

Austin Butler – filmik z castingu

Gdy wszyscy z niecierpliwością czekają na wielką premierę produkcji, reżyser postanowił zdementować pewne plotki. W sieci pojawiły się podejrzenia, że aktor odgrywający główną rolę nie śpiewa samodzielnie. Na dowód, że jest inaczej, reżyser opublikował w sieci krótkie nagranie. Dodał, że przez wszystkie lata aktor trenował głos, by jak najbardziej upodobnić się do Presleya.

- Opublikował w sieci film, na którym widać, jak wyglądały przesłuchania do tej roli. Film nagrany w 2019 roku, kiedy to Austin pokazał, czy potrafi śpiewać Elvisa - doprecyzowała w Dzień Dobry TVN Sandra Hajduk-Popińska.

 Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości