Gwiazdy

Aktorzy "Behawiorysty" zdradzają tajniki swoich ról

Gwiazdy

Autor:
Dagmara
Olszewska
Źródło:
TVN

Najnowszy serial platformy player.pl zostanie udostępniony widzom już 4 stycznia. Fani powieści Remigiusza Mroza nie mogą doczekać się ekranizacji bestsellerowej powieści. Czy produkcja powtórzy fenomen "Chyłki"?

Behawiorysta - o czym będzie nowy serial Playera?

Najnowsza produkcja platformy jeszcze przed premierą wzbudza wiele kontrowersji i ciekawości. Wszystko za sprawą fabuły opartej na twórczości Remigiusza Mroza. W główną rolę, Gerarda Edlinga wciela się uwielbiany przez widzów Robert Więckiewicz. Oprócz niego na szklanym ekranie zobaczymy także Rafała Zawieruchę, Annę Mrozowską czy Marię Sobocińską. 

- Beata jest bardzo skoncentrowana na swojej pracy. Prze twardo do przodu. To jej życie prywatne jest związane Gerardem Edlingiem w dużej mierze. W serialu ten wątek też różni się od wątku poprowadzonego w książce. No ale jest to głównie praca, bo Gerard też był jej szefem i jednak nadal razem współpracują. - powiedziała w wywiadzie dla TVN Anna Mrozowska.

Seriale

Dzień na planie "Receptury"
Dzień na planie "Receptury"Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

- Nie wiem skąd przypuszczenie, że Weronika to jest nieśmiała dziewczyna. Bo nie wiem, czy jest. To już zostawię widzom do oceny. Na pewno jest trochę nerdem, bo zajmuje się rzeczywistością wirtualną, światem wirtualnym. Dużo tam spędza czasu i to robi z niej outsiderkę, ale nie powiedziałabym o niej, że jest nieśmiała - opisała swoją bohaterkę Anna Próchniak. 

Behawiorysta - aktorzy zdradzają tajniki swoich postaci

- Wydaje mi się, że Horst jest poza nieśmiałością, której nie doświadczam, obserwując go. To są pozory. Cały ten człowiek jest utkany z gry pozorów, tego co nam się widzom wydaje, że już o nim wiemy. Sam mam problem z tym, jak jednoznacznie w dwóch zdaniach, miałbym określić tę postać. Jest mieniący się wieloma kolorami i zbudowany ze strasznej przeszłości, bardzo wrażliwy, czuły, przez to może trochę nieśmiały i wycofany. Bardzo inteligentny, świadomy, z ogromną potrzebą ciepła i miłości - te wszystkie cechy prowadzą do tego, że doprowadza się do tak strasznych rzeczy, jakie niedługo będziemy mogli obejrzeć w serialu - wyjawił Krystian Pesta.

"Behawiorysta" Remigiusza Mroza to thriller opierający się na klasycznej walce dobra ze złem. Co ciekawe i wyjątkowe, granice te znacząco się zacierają razem z postępem fabuły. Pisarz w ciągu kilku ostatnich lat będących równocześnie początkiem jego kariery w zadziwiającym tempie zaskarbił sobie serca milionów czytelników. Tym bardziej wzrasta ciekawość dotycząca ekranizacji bestselerowej powieści.

„Behawiorysta” – na planie nowego serialu
„Behawiorysta” – na planie nowego serialuŹródło: Dzień Dobry TVN

Serial "Behawiorysta" z gwiazdorską obsadą będzie można oglądać od 4 stycznia 2022 roku na platformie Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości