Gwiazdy

"Żony Miami" już od 6 grudnia. Poznajcie jedną z bohaterek show

Gwiazdy

Aktualizacja:
Autor:
Dominika
Czerniszewska
Źródło:
prasa.tvn.pl/Player.pl

Już 6 grudnia w serwisie Player.pl światło dzienne ujrzy produkcja "Żony Miami". W nowym reality show będziemy śledzić losy mieszkanek Florydy, które spełniają swój amerykański sen i pławią się w luksusie. Jedną z nich jest Ewa Sama. Czym się zajmuje?

"Żony Miami". Nowa produkcja Player Original 

Pamiętacie "Żony Hollywood"? Teraz ekipa reality show dotarła do jednego z najmodniejszych zakątków na świecie, czyli Miami. W centrum Florydy zamieszkują bowiem Aneta, Ela, Karolina, Ewa i Sylwia, czyli bohaterki nowego reality show "Żony Miami". Wyjątkowe Polki otworzą drzwi do rezydencji i zaproszą nas do swojego świata. Fani luksusu się nie zawiodą.

Zobacz wideo: "Żony Miami"

"Żony Miami"
"Żony Miami" Player.pl

Ewa Sama - kim jest "Żona Miami"?

Kiedy w Polsce będziemy świadkami pierwszych opadów śniegu, "Żony Miami" dostarczą nam gorących emocji. Jedną z nich będzie Ewa Sama, która jest miłośniczką zdrowego trybu życia, zapaloną tenisistką, żoną amerykańskiego Włocha i spełnioną mamą trzech synów. Kuchnia to jej królestwo, a ona bez wątpienia jest królową sztuki kulinarnej. Po prostu - perfekcyjna pani domu. Z jednej strony jest wulkanem energii, a z drugiej - pełną ciepła kobietą, która zaraża wszystkich dookoła swoją życzliwością. Wierzy w siłę i solidarność kobiet. Ma grono zaufanych przyjaciółek, z którymi spędza dużo czasu. Wzajemne kobiece wsparcie to dla niej ważna część życia. Angażuje się także charytatywnie. Była chociażby woluntariuszką w Fundacji Szpitala w Nowym Jorku, a także w szkołach. Jest aktywna zawodowo i obecnie wprowadza na rynek swoją markę oferującą kosmetyki i suplementy. Nad życie kocha swojego psa Zeke oraz zakupy. 

Bohaterka "Żony Miami"
Ewa Sama Bohaterka "Żony Miami" Źródło: Player.pl

"Żony Miami" - kiedy premiera? Czego możemy się spodziewać?

Markowe stroje, akcesoria, luksusowe samochody oraz jachty, prestiżowe imprezy i przystojni mężczyźni - tak wygląda codzienność "Żon Miami". Ale co się dzieje, gdy nad bajkową rzeczywistością gromadzą się czarne chmury? Dowiecie się już niedługo.

Dwa premierowe odcinki nowej produkcji Player Original "Żony Miami" już w poniedziałek 6 grudnia tylko w Playerze!

"Żony Miami"
"Żony Miami" Player.pl

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło: prasa.tvn.pl/Player.pl

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości