"Mam Talent!". Znamy zwycięzcę finału 13. edycji

Jury 13. edycji programu "Mam talent!"
Finał "Mam talent!"
Źródło: Mirosław Sosnowski/TVN
13. edycja uwielbianego przez widzów programu dobiegła końca. Wiadomo już, do kogo powędrowała sympatia widzów, przychylność jurorów oraz czek na 300 tys. złotych. Jest również pewne, że to była wyjątkowa edycja.

Finał 13. edycji "Mam Talent!"

Długo wyczekiwany finał 13. edycji "Mam Talent!" już za nami. Ten sezon obfitował nie tylko w niezwykle uzdolnionych uczestników, ale też w nowości, które przygotowali producenci programu. Po raz pierwszy w roli jurora pojawił się Jan Kliment, a Marcinowi Prokopowi partnerował Michał Kempa.

Do nowych elementów należał platynowy przycisk gwarantujący półfinaliście udział w finale oraz dzika karta, czyli przepustka do finału dla uczestnika programu, który odpadł w półfinałach, ale zdobył największą liczbę głosów widzów.

Jan Kliment o Agnieszce Chylińskiej i Małgorzacie Foremniak
Jan Kliment w 13. edycji "Mam Talent!" dołączył do jurorskiego składu. Małgorzata Foremniak i Agnieszka Chylińska ciepło go przyjęły do swojego grona.

13. edycja "Mam Talent!" - finaliści

W sobotni wieczór 27 listopada o zwycięstwo zawalczyli:

 • Orkiestra Baczków - składający się z 40 osób zespół, którego członkowie to w większości uczniowie i studenci. W składzie orkiestry jest: mechanik samochodowy, stolarz, elektryk, budowlaniec.
  • Fpytke - Patryk Klepacki i Maciej Nowak. To, co przedstawiają, określają jako ,,show taneczno-teatralne z elementami breakdance i akrobacji gimnastycznych przeplatane śmiesznymi scenkami teatralno- komediowymi”. Patryk jest zawodowym tancerzem, trenerem i DJ-em. Maciej zajmuje się czyszczeniem tapicerek. Samochody i warsztat to jego druga miłość.
   • Jagoda Piec - roztańczona altowiolistka, która występuje razem z psem. Trenuje dogdancing, który oczarował widzów i jurorów. Po zakończeniu kariery muzycznej rozpoczęła pracę jako trener psów sportowych. Na scenie "Mam talent!" towarzyszył jej pies Stefan.
    • Jordan Ogorzelski - niezłomny trener kalisteniki, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych.
     • Maja Kućko i Mariusz Nguyen - stypendyści fundacji Ocelot, znają się od podstawówki i wspólnie trenują aerial straps. 
      • Mariusz Bochniarz - profesjonalny akrobata. Wychowanek i obecnie również trener w Fundacji Ocelot. Od dziecka jest związany ze sportem.
       • Krzysztof Jaros - tancerz, który właśnie rozpoczyna studia na Uniwersytecie Muzycznym im. Fryderyka Chopina w Warszawie.
        • Trio KET - nazwa grupy to skrót od imion Kamila, Emilia i Tosia. Największa pasją dziewczyn jest akrobatyka.
         • Dominika Krzymowska - artystka cyrkowa i nauczycielka języka francuskiego. Miłość do akrobatyki zaszczepili jej rodzice.
          • Duo Eyal & Julia - Julia Kraj i Eyal Palgi. Polsko-izraelski duet zajmujący się akrobatyką. Julia wraz z zespołem Acro Team Silesia brała udział w 8. edycji "Mam Talent!", zajmując w finale II miejsce.

           Kto wygrał 13. edycję "Mam Talent!"

           Choć żadnemu z finalistów nie sposób odmówić talentu, pierwsze miejsce mogło być tylko jedno. Po zakończeniu głosowania okazało się, że należy do Krzysztofa Jarosa!

           Zobacz także:

           Autor: Adam Barabasz

           Źródło zdjęcia głównego: Mirosław Sosnowski/TVN

           podziel się:

           Pozostałe wiadomości