Gwiazdy

"Britney: życie pod nadzorem" - głośny dokument o wokalistce już na player.pl

Gwiazdy

Autor:
Sylwia
Wołoch
Źródło:
Materiały prasowe TVN
Dokument opowiadający o życiu Britney Spears

Latem 2021 roku Britney Spears stanęła przed sądem, sprzeciwiając się nałożonej na nią 13 lat temu kurateli sądowej. Po przemówieniu na jaw wyszły szokujące szczegóły z jej życia. O tym, jak wyglądały lata spędzone pod nadzorem ojca, opowiada dokument "Britney: życie pod nadzorem", dostępny do oglądania w Playerze.

Dokument "Britney: życie pod nadzorem" już na Player.pl

Dokument o życiu Britney Spears ukazuje, jak wyglądała codzienność Księżniczki Popu pod nadzorem ojca. Produkcja dziennikarzy "The New York Times" stała się niezwykle głośna na całym świecie. Przybliża ona życie Britney, które pod kuratelą rodzica zamieniło się w rzeczywistość zakładniczki. Wstrząsająca opowieść zawiera między innymi wywiady z osobami ze środowiska rodzinnego Spearsów, które wspólnie tworzą obraz prawdziwego życia gwiazdy, pełnego inwigilacji i tyrady. Na jaw wychodzi faszerowanie Britney lekami, zmuszanie do pracy, a nawet potajemny rejestr nagrań audio z jej sypialni.

Dokument o życiu Britney Spears pod kontrolą ojca

Britney pod opieką ojca pozostawała od 13 lat. Po jej załamaniu nerwowym sąd w USA zarządził, że kobieta nie ma możliwości, aby samej decydować o własnym życiu. Opiekę kuratorską nad nią przejął więc jej ojciec, James Spears. Decyzja ta budziła spore kontrowersje, między innymi wśród fanów, którzy obawiali się, że ten żeruje na jej popularności i majątku.

W lecie 2021 roku Britney ponownie stanęła przed sądem. Wyraziła sprzeciw wobec opieki narzuconej jej przez sąd. Po przemówieniu piosenkarki głos w sprawie postanowiła zabrać jej rodzina. Dzięki ich relacji, świat poznał prawdę o tym, jak niezwykle ograniczone było życie Britney.

Niezwykła produkcja "Britney: życie pod nadzorem" zadebiutowała na Player.pl.

Zobacz video: Posiadłość Britney Spears przeszukana pod kątem podsłuchu i ukrytych kamer przez prawników gwiazdy

Zobacz także:

Autor:Sylwia Wołoch

Źródło: Materiały prasowe TVN

Źródło zdjęcia głównego: Materiały prasowe Player.pl

Pozostałe wiadomości