Gwiazdy

Małgorzata Kożuchowska wzruszyła fanów rodzinnym zdjęciem. "To są korzenie, o które trzeba dbać"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Dzien Dobry TVNWojtek Olszanka / East News

Małgorzata Kożuchowska opublikowała w mediach społecznościowych wyjątkowe rodzinne zdjęcie. Pokazała tym samym, jak wielkie znaczenie mają dla niej relacje z bliskimi i związane z nimi tradycyjne wartości. Aktorka opatrzyła fotografię krótkim, ale bardzo wymownym podpisem, nawiązując do szczególnej więzi, jaka łączy ją z rodzicami.

Małgorzata Kożuchowska zapozowała z rodzicami

Instagramowy profil Małgorzaty Kożuchowskiej cieszy się zainteresowaniem ponad 1 mln fanów, którzy niemal codziennie mają szansę odkrywać kulisy codzienności swojej idolki. Aktorka chętnie publikuje w sieci kadry związane z aktywnością zawodową, ale nie stroni też od pokazywania szczegółów życia prywatnego. Tym razem zdecydowała się pochwalić zdjęciem, na którym zapozowała z ukochanymi rodzicami.

Mama i tata. Rodzice. Dziadkowie. Teściowie. Wciąż w formie, wciąż razem, aktywni, pomocni, realizują swoje pasje! Dużo, dużo zdrowia kochani!

- napisała aktorka pod fotografią, prowokując tym samym prawdziwą lawinę komentarzy. Internauci nie pozostali obojętni na wzruszający post. Wielu z nich doceniło fakt, że gwiazda potrafi otwarcie mówić o swojej miłości do mamy i taty.

Małgorzata Kożuchowska na zdjęciu z rodzicami

Zdjęcie opublikowane przez Małgorzatę Kożuchowską poruszyło serca internautów. Wykonane w słoneczny dzień selfie, na którym aktorka szeroko uśmiecha się do obiektywu, mając u boku swoich bliskich, doczekało się wielu pozytywnych komentarzy. Fani wyrazili w nich podziw dla postawy aktorki, podziękowali też za dawanie cennego przykładu innym i kultywowanie zapominanych powoli wartości.

"Doceniajmy, póki są", "Duża wartość, uściski i podziękowania za przykład dla innych", "Piękna sprawa", "To są korzenie, o które trzeba dbać i pielęgnować", "Po tej foci widać, że bije ciepłem", "Rodzice najcenniejsi"- czytamy pełne uznania słowa.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Małgorzata Kożuchowska w wirze pracy twórczej

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości