relacje z rodzicami

    relacje z rodzicami

    Każdy rodzic znajduje własny sposób na wychowanie dziecka i stara się zapewnić mu jak najlepsze warunki do rozwoju. Niestety, w natłoku codziennych obowiązków i trosk często zapominamy, jak to jest być małym człowiekiem. W głowie naszej pociechy mogą pojawiać się myśli, potrzeby i wątpliwości, które czasem trudno jest wyrazić wprost. Niektóre z nich udało nam się odkryć dzięki rozmowie z psycholog Martą Bąkowską.

    Fathero to film fabularny, który powstał na podstawie doświadczeń życiowych wychowanków jednego z młodzieżowych ośrodków wychowawczych. Bohaterowie filmu powiedzieli nam o swoich doświadczeniach z ojcami. Co chcieli przekazać im za pośrednictwem tego filmu?

    Mirosław Posikata razem ze swoją córką Kasią wystąpił w programie "Apluaz aplauz!" Jak program zmienił ich relacje? Czy się do siebie zbliżyli? Pan Mirosław na co dzień jest nauczycielem. Jak na jego występy zareagowali uczniowie? Tata z córką i Agnieszka Szulim, prowadząca program "Aplauz apluaz"! byli dziś gośćmi Dzień Dobry TVN.