Gwiazdy

Agnieszka Dygant pokazała zdjęcie z babcią. "Macie podobne rysy twarzy"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Jakub Kamiński/East News Agnieszka Dygant

Agnieszka Dygant wie, jak rozczulić fanów. Aktorka opublikowała w sieci rozczulające zdjęcie z babcią. W komentarzach pod postem nie tylko przeczytamy słowa zachwytu nad obiema paniami, ale także spostrzeżenia o podobieństwie Agnieszki do ukochanej babci.

Agnieszka Dygant na zdjęciu z babcią

Agnieszka Dygant pochwaliła się fotką ze swoją babcią, a okazją był Międzynarodowy Dzień Dziewczynek. To coroczne święto zostało ustanowione w 2011 r. przez Zgromadzenie Ogólne ONZ. Jego misją jest zwrócenie powszechnej uwagi na to, z jakimi wyzwaniami zmagają się dziewczynki i młode kobiety każdego dnia, na całym świecie.

Tematem Międzynarodowego Dnia Dziewczynek w 2021 roku jest "Digital Generation, Our Generation". W ten sposób podkreślona jest rola technologii w realnym ułatwianiu codziennego życia i rozwiązywaniu problemów, z którymi zmagają się dziewczęta. ONZ przypomina, że "kobiety i dziewczęta stanowią połowę światowej populacji, a zatem również połowę jej potencjału", jednak nadal w wielu miejscach nie funkcjonują na tych samych zasadach, co mężczyźni.

Agnieszka Dygant z babcią

Agnieszka Dygant nieczęsto pokazuje w sieci zdjęcia ze swoimi bliskimi, choć wielokrotnie podkreślała, że jest bardzo rodzinna. Zdarzają się jednak chwile takie jak teraz, kiedy gwiazda postanawia podzielić się momentem z życia prywatnego. Fotografia z babcią podbiła serca internautów.

- Dzisiaj Dzień Dziewczyny. No i my takie dziewczyny właśnie jesteśmy - napisała aktorka na Instagramie.

Fani byli rozczuleni zdjęciem Agnieszki Dygant. - "Babcie są najlepsze na świecie!", "Babcia? Macie podobne rysy twarzy! Pozdrawiam dziewczyny!", "Piękny portret". - czytamy w komentarzach.

Zobacz wideo: Nowa przyjaźń w show-biznesie. Agnieszka Dygant i Beata Ścibakówna

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Jakub Kamiński/East News

Pozostałe wiadomości