Gwiazdy

Maja Kapłon po 18 operacjach powraca na scenę. "Całe moje życie to walka"

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Maja Kapłon o walce z chorobą
Maja Kapłon o walce z chorobąDzień Dobry TVN
wideo 2/2
Dzień Dobry TVNMaja Kapłon o walce z chorobą

Maja Kapłon jest jedną z ciekawszych wokalistek młodego pokolenia. Artystka wraca właśnie na scenę po dłuższej przerwie spowodowanej problemami ze zdrowiem. Jak się czuje i jakie ma plany na przyszłość? Dowiecie się tego z naszego materiału.

Maja Kapłon o problemach ze zdrowiem

Maja Kapłon należy do jednych z ciekawszych i zdolniejszych polskich wokalistek. Artystka - po przerwie spowodowanej chorobą i długą rehabilitacją - wraca do grania. - Z moim kręgosłupem nie jest jeszcze najlepiej. Ten stan może się utrzymywać nawet do dwóch lat od operacji, ale cały czas walczę - mówiła w Dzień Dobry TVN Maja Kapłon.

Artystka potrzebowała operacji, ponieważ od dziecka zmaga się ze skoliozą. - Przeszłam łącznie 18 operacji. W pewnym momencie pręt, który miałam w plecach pękł i zaczął wbijać się w inne narządy. Trzeba było go wyjąć i "wstawić" nowy - dodała artystka. Wokalistka wyznała, że choć rehabilitacja była niezwykle trudna i bolesna, to najtrudniej było jej odzyskać kondycję psychiczną. - Całe moje życie to walka o zdrowie i samodzielność. Na szczęście w końcu jestem w miejscu, w którym wiem, czego chcę - dodała w Maja Kapłon w rozmowie z Dorotą Wellman i Marcinem Prokopem.

Maja Kapłon w piosence "Jak lato pragnie zbóż"

Wizyta w Dzień Dobry TVN była doskonałą okazją do tego, aby wokalistka zaprezentowała swój najnowszy singiel "Jak lato pragnie zbóż". Artystka w rozmowie z Dorotą Wellman i Marcinem Prokopem wyznała, że piosenka jest jej debiutem producenckim. - Tekst, melodia oraz podkład - wszystko jest moje - mówiła.

Jak artystka wypadała na naszej scenie? Dowiecie się tego z naszego materiału.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości