Gwiazdy

Bartosz Zmarzlik w roli modela. "Na żużlu, jak i na zdjęciach trzeba być pod każdym względem przygotowanym"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Bartosz Zmarzlik od lat jest naszą dumą narodową. Tym razem żużlowiec zaprezentował się w całkiem nowej odsłonie i wystąpił jako model w najnowszej kampanii zegarków. Jak wypadł? Zobaczcie w materiale Dzień Dobry Wakacje.

Pasja Bartosza Zmarzlika

Bartosz już od najmłodszych lat interesował się motoryzacją, co później przerodziło się w niezwykłą pasję, a nawet zawód. Obecnie jest dwukrotnym indywidualnym mistrzem świata i wywalczył ten tytuł jako trzeci Polak w historii. Kocha motory, jak i klasyczne samochody - woli je bardziej, niż nowoczesne pojazdy. Wakacje spędza zazwyczaj na wyjazdach i w hotelach, bo w trakcie letnich miesięcy jest sporo zawodów. Mimo wielu obowiązków znalazł chwilę, by wziąć udział w sesji zdjęciowej zegarków marki Aztorin.

- Najtrudniejszą sprawą w takich sesjach jest cierpliwość, bo czasem mam przypadłość, że nie mogę usiedzieć za długo w jednym miejscu - mówił Bartosz Zmarzlik w Dzień Dobry TVN.

Bartosz Zmarzlik w kampanii ekskluzywnych zegarków

Marka Aztorin od lat związana jest m.in. z żużlem, dlatego też zaproszono Bartka Zmarzlika do współpracy. Podczas sesji wykorzystano jego pasję do starych samochodów, a także klimat warsztatu i zapach paliwa oraz smaru. Stworzono niezwykle męskie ujęcia w krótkim czasie, bo - jak stwierdził fotograf, Wojciech Rudzki - sportowiec dobrze wychodził na każdym ujęciu.

Była to niezwykle emocjonalna sesja dla Bartosza Zmarzlika, ponieważ sam ma parę zegarków tej marki, które otrzymał, stając na podium w czasie mistrzostw świata. Żużlowiec zdradził, że nie pozwala ich dotykać i są dla niego na tyle cenne i sentymentalne, że zawsze pozostaną w jego domu.

- Na żużlu, jak i na zdjęciach trzeba być pod każdym względem przygotowanym, skupionym i troszeczkę wyważonym i wyciszonym . Na pewno lepiej czuję się na torze czy też treningach, aczkolwiek można wyciągnąć wiele pozytywów i fajnych emocji - stwierdził Bartosz Zmarzlik.

Zobacz też:

Wszystkie odcinki Dzień Dobry TVN i Dzień Dobry Wakacje znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Sabina Zięba

Reporter: Szymon Brózda

Pozostałe wiadomości