Gwiazdy

54-letni Bartłomiej Topa zostanie tatą? Aktor skomentował doniesienia

Gwiazdy

Autor:
Ewa
Podleśna-Ślusarczyk

Bartłomiej Topa to znany i ceniony aktor, który cieszy się ogromną popularnością i gra w topowych produkcjach, ale jest też skryty i rzadko mówi o swoim życiu osobistym. A w nim dzieje się w ostatnich latach bardzo dużo. Oprócz spotkania ukochanej kobiety, właśnie pojawiła się nowina, że niedługo zostanie tatą.

Bartłomiej Topa – życie rodzinne

Bartłomiej Topa związany jest obecnie z Gabrielą Mierzwiak i to z nią oczekuje właśnie narodzin dzieci. Jego pierwszą żoną była malarka Agata Rogalska, a para doczekała się dwóch synów. Niestety młodszy z nich, Kajetan, zmarł, gdy miał 7 miesięcy. Tę pełną bólu historię aktor opowiedział po latach w książce Joanny Drosio "Jestem tatą". Okazało się, że chłopczyk przyszedł na świat z wadą serca, jedną na kilka tysięcy przypadków. Niestety lekarze nie mogli mu pomóc, a aktor musiał zmierzyć się niewyobrażalnym bólem po stracie ukochanego dziecka.

Małżeństwo Topy z Rogalską nie przetrwało i aktor związał się na kilka lat z Magdaleną Popławską. Z Gabrielą Mierzwiak widywany jest od 2019 r. W czerwcu 2021 r. pojawili się na premierze filmu "Miasto" i już wtedy zwrócono uwagę na to, że figura jego partnerki jest lekko zaokrąglona. Nikt jednak wtedy nie potwierdził spekulacji.

Bartłomiej Topa – zostanie tatą bliźniaków

Teraz media obiegła wiadomość, że para spodziewa się bliźniąt. Bartłomiej Topa nie chce podawać szczegółów, ale w rozmowie z "Plejadą" potwierdził, że rzeczywiście niedługo ponownie zostanie tatą, choć nie skomentował doniesienia, że będą to dwie córeczki.

Syn aktora z pierwszego małżeństwa, Antek, ma 18 lat i mieszka już sam. Ma z tatą dobre relacje, pomimo tego, że Topa założył nową rodzinę. Obecnie Bartłomiej wychowuje także dwie pasierbice, czyli córki Gabrieli. O relacjach z nimi opowiadał w "Urodzie życia". Okazuje się, że nawiązali świetną nić porozumienia i uczą się nawzajem tego, co lubią. Aktor zapewnia, że sprawia mu ogromną przyjemność spędzanie z nimi czasu, obserwowanie i dzielenie wrażeniami z przeżywanych chwil. Obie dziewczynki mają dużo energii, starsza jeździ także konno.

Gabriela Mierzwiak w 2020 r. wystąpiła w podcaście Justyny Nagłowskiej, opowiadając o swoim macierzyństwie i problemach z bezpłodnością. Wspominała, jak źle czuła się, gdy po wielu próbach zajścia w ciążę ze swoim pierwszym mężem, nie mogła zostać matką i jak trudno było jej spokojnie patrzeć na ciężarne. Później zdecydowała się na adopcję i była to najlepsza decyzja w jej życiu, bowiem dziś jest mamą dwóch wspaniałych córek, 16-letniej Idy i 11-letniej Nadii.

Przyszłym rodzicom gratulujemy i życzymy spokojnego rozwiązania.

Zobacz także:

Obejrzyj wideo:

Najnowsze informacje ze świata gwiazd
Najnowsze informacje ze świata gwiazd

Autor:Ewa Podleśna-Ślusarczyk

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości