Bartek Topa

  Bartłomiej Topa i Gabriela Mierzwiak w ubiegłym roku zostali rodzicami bliźniaczek: Jagody i Maliny. W Bukowinie Tatrzańskiej spotkali się z Kingą Burzyńską, której opowiedzieli o wyzwaniach związanych z wychowywaniem córek. Czy popularny aktor odnalazł się w roli taty?

  Kinga Burzyńska wybrała się do Bukowiny Tatrzańskiej, gdzie od 21 do 24 kwietnia rozgrywają się V Mistrzostwa Polski Biznesu, Artystów i Sportu w Snookerze. Na miejscu rywalizacje podjęli Leszek Lichota, Ewa Błachnio, Bartek Topa i Przemek Sadowski. Jak wygląda rozgrywka?

  Bartłomiej Topa to znany i ceniony aktor, który cieszy się ogromną popularnością i gra w topowych produkcjach, ale jest też skryty i rzadko mówi o swoim życiu osobistym. A w nim dzieje się w ostatnich latach bardzo dużo. Oprócz spotkania ukochanej kobiety, właśnie pojawiła się nowina, że niedługo zostanie tatą.

  Bartek Topa jest jednym z najbardziej charakterystycznych polskich aktorów. Widzowie znają go m.in. z produkcji "Druga szansa", "Pod powierzchnią", "Karbala" czy "Sługi boże". W młodości nie zapowiadało się jednak, że zostanie aktorem, o czym opowiedział w Dzień Dobry TVN.

  Matylda Damięcka i Piotr Stankiewicz przygotowali niezwykły poradnik mówiący o tym, jak wspierać kobiety. W projekt zaangażowali się m.in. Janusz Gajos, Dawid Podsiadło, Bartek Topa czy "Igo" Igor Walaszek. Jakich rad udzielają faceci facetom? Zobacz poradnik.

  Dla jednych kobiet zajście w ciążę jest łatwością, a często nawet przypadkiem, nad którym się nie zastanawiają. Inne mają z tym problem i choć pragną mieć dzieci, nie mogą. Teraz partnerka Bartłomieja Topy, Gabriela Mierzwiak, w rozmowie z Justyną Nagłowską opowiedziała o swoich staraniach.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska była na deskach teatru Buffo i spotkała tam Szymona Bobrowskiego, Bartka Topę i Magdę Boczaraską. Aktorzy opowiedzieli jej o niestworzonych historiach i histeriach miłosnych, o miłości szalonej i nienawiści do Internetu. Dwaj panowie stanęli także w konkury do Kingi. Kogo wybrała: Szymona czy Bartka?