Gwiazdy

Bartłomiej Topa opublikował zabawne nagranie z łazienki. "Wreszcie hasło 'kocie ruchy' ma sens"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Bartłomiej Topa pochwalił się na Instagramie swoimi umiejętnościami tanecznymi. Wtórował mu w tym kot. Sandra Hajduk zaprezentowała nagranie w Dzień Dobry TVN, a nasi prowadzący byli pod wrażeniem kocich ruchów zarówno aktora, jak i jego pupila.

Bartłomiej Topa jest jednym z najpopularniejszych aktorów. Widzowie TVN-u mogli podziwiać jego talent m.in. w serialu "Pod powierzchnią". Kilka miesięcy temu na naszych kanapach opowiadał też o kampanii Stowarzyszenia "Pięknie Puchnę", w której wziął udział.

Bartłomiej Topa - tańczący z kotem

Aktor nie tylko gra i pomaga innym. Okazało się, że jest również znakomitym tancerzem i poczucie humoru nie jest mu obce. Potwierdza to jego ostatni post, który zamieścił na Instagramie. Topa opublikował bowiem wideo z łazienki, w której tańczył z kociakiem.

- Kot z nagrania ma imię Novy . I myślę, że stanie się nowym celebrytą w świecie show-biznesu – powiedziała Sandra Hajduk, pokazując nagranie.

- Piękna rzecz - przyznał Filip Chajzer. – Wreszcie hasło 'kocie ruchy' ma sens - dodał nasz prowadzący.

- Uwielbiam go. To jest tak mądry facet, tak uduchowiony. Przyjemnie się z nim rozmawia – mówiła Gosia Ohme.

Bartłomiej Topa poprawia humor

Patrząc na nagranie trudno stwierdzić, kto się lepiej rusza – Bartłomiej, czy czarny kocur. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na strój aktora: różowa czapka, obcisła koszulka i bokserki. U niejednej osoby to nagranie wywołało uśmiech na twarzy. Zresztą instagramowy profil Topy przepełniony jest porządną dawką humoru. Np. w Nowy Rok artysta pozował bez koszulki ze swoim buldożkiem.

Zobacz tańczącego Bartłomieja Topę w naszym materiale wideo.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Autor: Dominika Czerniszewska

Reporter: Sandra Hajduk

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości