Gwiazdy

Ata z "Hotelu Paradise 2" wzruszyła fanów wyjątkowymi zdjęciami. "Masz wielkie serducho"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska

Beata Postek dała się poznać szerszej publiczności dzięki udziałowi w programach "Hotel Paradise 2" oraz "One Night Squad". Widzowie TVN7 pokochali ją za niezwykle energiczną naturę oraz godny podziwu hart ducha, jednak 29-latka stale udowadnia, że nie brakuje jej także innych zalet. Na instagramowym profilu Aty pojawiły się zdjęcia, które do głębi poruszyły serca fanów.

Beata Postek - zwyciężczyni "Hotelu Paradise 2"

Beata Postek dostała się do finału 2. edycji "Hotelu Paradise" i odniosła zwycięstwo u boku Artura Sargsyana. Widzowie TVN7 znają ją również z programu "One Night Squad", w którym 29-latka ponownie miała szansę udowodnić, że nawet najtrudniejsze wyzwania nie stanowią dla niej żadnego problemu. Fani Aty cenią ją jednak nie tylko za bezkompromisowe podejście do rywalizacji. To przede wszystkim energiczna natura i pozytywne nastawienie do życia sprawiły, że uczestniczka popularnych reality show błyskawicznie zaskarbiła sobie sympatię wielu osób.

Instagramowy profil Beaty Postek cieszy się zainteresowaniem ponad 255 tys. internautów. 29-latka chętnie wykorzystuje go do dzielenia się ze swoimi obserwatorami wybranymi szczegółami z życia prywatnego. Ostatni post opublikowany przez nią na łamach modnej aplikacji wyraźnie udowadnia, że zwyciężczyni programu "Hotel Paradise 2" nie bez powodu zyskała rzeszę oddanych fanów.

Ata Postek i jej miłość do zwierząt

Na instagramowym koncie Beaty Postek często pojawiają się poruszające relacje ze schronisk dla bezdomnych zwierząt. 29-latka udziela także wsparcia fundacjom, zajmującym się niesieniem pomocy potrzebującym czworonogom. Okazuje się, że jej miłość do psów i kotów ma także swoje odzwierciedlenie w życiu codziennym. W mediach społecznościowych Ata pochwaliła się zdjęciami, na których zapozowała ze swoimi pupilami.

Pozdrawiamy razem z moją ferajną. Dziękujemy za miłe słowa dla Alusi. Jak na razie świetnie sobie radzi na wózeczku i przy drobnej pomocy robi mini spacerki

- napisała w poście Ata. Wspomniała również o tym, że niepełnosprawny pies, którym się opiekuje, ma już 16 lat. Widok 29-latki w towarzystwie szczęśliwych czworonogów poruszył serca internautów, którzy natychmiast postanowili wyrazić swój podziw dla godnej naśladowania postawy idolki.

"Jesteś cudowna i masz wielkie serducho", "Ata odwalasz kawał dobrej roboty", "Zawsze uważałam, że jeśli człowiek ma tak wielkie serce dla zwierząt, to jest coś najpiękniejszego na świecie. Alusia ma bardzo dużo szczęścia, że ma Ciebie, bo to są tak bezbronne istoty, które mogą liczyć tylko na naszą pomoc", "Jesteś najlepsza Ata, zawsze będę to powtarzać. Brak słów co do Twojej dobroci. Przywracasz dawno zapomniane dobro człowieka" - komentowali fani.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Zwyciężczyni „Hotelu Paradise 2” Ata Postek ma nowego chłopaka. „Chcę unikać toksycznych ludzi”

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: TVN7/Player

Pozostałe wiadomości