Zwyciężczyni "Hotelu Paradise 2" ma nowego chłopaka. Jak wygląda ich relacja? "Nie chcę się złościć"

ATA_MILOSC
Beata Postek, zwana Atą, wygrała 2. edycję "Hotelu Paradise". Jej partnerem był wtedy Artur Sargsyan, jednak oboje stwierdzili, że nie zwiążą się ze sobą po programie. Od finału minęło już sporo czasu i okazuje się, że Ata jest teraz zakochana.

"Hotel Paradise". Ata Postek ma nowego chłopaka

Od czasu wygranej w 2. edycji "Hotelu Paradise" Ata Postek niechętnie dzieli się z fanami na Instagramie swoim życiem uczuciowym. Wiele osób łączyło ją z Piotrem Kukulskim, z którym często spędza czas. Okazuje się jednak, że nowym wybrankiem Aty jest ktoś inny.

Związek zwyciężczyni "Hotelu Paradise 2" trwa dopiero niecałe dwa miesiące. Ata nie chce zdradzać imienia swojego ukochanego, nie mówi też, czym się zajmuje. Zaczęła jednak pokazywać go już na swoich relacjach w mediach społecznościowych i zdradziła nam, co dla niej jest teraz najważniejsze w relacji z partnerem.

- Im jestem starsza, tym bardziej liczy się dla mnie unikanie konfliktów. Nie potrzebuję tego. Nie chcę się złościć, nie chcę myśleć, co zrobię, co powiem, co on robi… Chcę mieć teraz spokój w życiu i unikać toksycznych, złych ludzi. Nie chcę im życzy źle, bo tak nie można, po prostu odcinać. (…) Ja chcę przyciągać do siebie dobro i dobrą energię – powiedziała Ata w rozmowie z dziendobry.tvn.pl.

Ata Postek w "One Night Squad"

"Hotel Paradise" to nie jest jedyny program, w którym pojawiła się Ata. Na platformie Player.pl dostępny jest już nowy reality show "One Night Squad". Jedną z uczestniczek jest właśnie Ata, która wraz z dziewiątką innych charyzmatycznych postaci wylądowała na Zanzibarze, aby walczyć o luksusy.

Od 4 czerwca program będzie można oglądać także na antenie TVN7 – w każdy piątek o godz. 20:00.

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

podziel się:

Pozostałe wiadomości