Gwiazdy

Anne Heche bez szans na przeżycie. Rodzina podjęła ważną decyzję

Gwiazdy

Autor:
Adam
Barabasz
Źródło:
TVN24
Anna Heche na gali

Anne Heche, amerykańska aktora, która w ubiegłym tygodniu odniosła poważne obrażenia w wypadku samochodowym, jest w stanie krytycznym. Funkcje życiowe są utrzymywane przy pomocy specjalistycznej aparatury. Rodzina gwiazdy wydała oświadczenie.

Anne Heche - stan po wypadku

Anne Heche trafiła do szpitala po tym, jak jej rozpędzony Mini Cooper uderzył w dom. Poparzoną aktorkę wydobyto z samochodu i przewieziono do placówki. Na nagraniach z miejsca wypadku można było zobaczyć, jak niesiona na noszach kobieta rozmawia z sanitariuszami. Jeszcze dwa dni po wypadku agent gwiazdy zapewniał, że jej stan jest stabilny.

Zagraniczne gwiazdy

Wschodzące gwiazdy Hollywood
Wschodzące gwiazdy Hollywood Dzień Dobry TVN
wideo 2/10

Jak donosi TVN24, w czwartek 11 sierpnia, rodzina gwiazdy wydała oświadczenie. Wynika z niego, że poszkodowana w wypadku nie ma szans na przeżycie.

- Niestety z powodu wypadku Anne Heche doznała poważnego uszkodzenia mózgu powodującego niedotlenienie i pozostaje w śpiączce w stanie krytycznym. Nie ma nadziei, że przeżyje - napisano - Już dawno zdecydowała się na oddanie swoich narządów, teraz jest podtrzymywana przy życiu, aby ustalić, czy któreś z nich mogą być oddane. Szerzenie życzliwości i radości postrzegała jako pracę swojego życia w większym stopniu niż dzielenie się swoim niezwykłym talentem. Zostanie zapamiętana za swoją odważną szczerość. Będzie nam brakowało jej światła - zaznaczono w komunikacie przekazanym prasie.

Więcej o wypadku przeczytasz na TVN24.

Anne Heche - kariera

Anne Heche zdobyła sympatię widzów dzięki roli w serialu "Inny świat", która przyniosła jej nie tylko popularność, ale również uznanie krytyki, w tym nagrodę Emmy. Publiczność miała okazję oglądać ją w takich produkcjach jak m.in.: "Wulkan", "Fakty i akty", "Donnie Brasco", "Sześć dni, siedem nocy", "Psychol" i "Trzeci cud" oraz seriali "Uwaga, faceci!", "Wyposażony", "Dig", "The Brave". W 1999 roku zagrała w filmie "Trzeci cud" Agnieszki Holland.

W 2001 roku wydała autobiografię zatytułowaną "Call me crazy". Znalazły się tam m.in. wyznania dot. wykorzystywania seksualnego, o które oskarżyła swojego ojca. Mężczyzna, który był duchownym, wielokrotnie zgwałcił swoją córkę i zaraził ją chorobami wenerycznymi. Utrzymywał liczne pozamałżeńskie relacje, w tym homoseksualne. Był jednym z pierwszych Amerykanów, u których zdiagnozowano AIDS. Zmarł, gdy Anna była nastolatką. W tym czasie zginął brat przyszłej aktorki. Siostra Anny, Susan, zmarła na raka mózgu. Traumatyczne dzieciństwo miało niebagatelny wpływ na przyszłość gwiazdy, która w dorosłym życiu nie stroniła od używek i skandali.

Anna Heche jest biseksualna. Była w związku m.in. z Ellen de Generes. Była żoną operatora Colemana Laffoona. Ma dwoje dzieci.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: Momodu Mansaray / Staff / Getty Images

Pozostałe wiadomości