Gwiazdy

Anna Wyszkoni przeszła spektakularną metamorfozę. Fan: "Jak to robisz, że jesteś coraz młodsza?" 

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Anna Wyszkoni

Nowe fotografie Anny Wyszkoni odbiły się szerokim echem w sieci. Internauci są pod wrażeniem, jak piosenkarka zmieniła się w ciągu lat. "Jest nie do poznania", "Super fryzura" - czytamy pod instagramowym postem.

Odmieniona Anna Wyszkoni

Anna Wyszkoni jest piosenkarką, kompozytorką, lecz i autorką tekstów. Jej kariera nabrała tempa, gdy dołączyła do zespołu Łzy w 1996 roku. Wówczas zadebiutowała w wielu rozgłośniach radiowych. Później postawiła na karierę solową, a w zeszłym roku świętowała 25 lat pracy artystycznej, o czym opowiadała w Dzień Dobry TVN. To właśnie wtedy zrobiło się głośno nie tylko na temat jubileuszu, lecz i metamorfozy artystki.

Zobacz wideo: Muzyka

Muzyka

Patrycja Markowska wraca do korzeni
Patrycja Markowska wraca do korzeniDzień Dobry TVN
wideo 2/8

Dziś - za sprawą najnowszych zdjęć, które opublikowała wokalistka na swoim profilu na Instagramie - temat jej przemiany powrócił. Przed koncertem gwiazda zaprezentowała się w czarnym topie z blond burzą loków.

- Przepędziliśmy chmury, odczarowaliśmy deszcz, jesteśmy gotowi na gorący wieczór na wrocławskim Rynku. A Wy? Jesteście w komplecie? - zapytała fanów Anna Wyszkoni.

Anna Wyszkoni "jest nie do poznania"?

Pod postem posypało się wiele komplementów. "Mega!", "Cudownie", "Wyglądasz rewelacyjnie", "Super fryzura", "Pięknie wyglądasz", "Ponętnie" - komentowali internauci.

Jest i druga strona medalu. Zdaniem niektórych wokalistka bardzo się zmieniła. "Pani Ani nie ma już nic z poprzedniej pani Ani", "Jak to robisz, że jesteś coraz młodsza?", "Ania niepodobna w ogóle do siebie, jest nie do poznania", "Kto to?" - pisali zaskoczeni.

Zobacz wideo: Anna Wyszkoni - od 25 lat na scenie

Anna Wyszkoni - od 25 lat na scenie
Anna Wyszkoni - od 25 lat na scenie Źródło: Dzień Dobry TVN

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/East News

Pozostałe wiadomości