Anna Wyszkoni

  Anna Wyszkoni

  "Mimochodem" to nastrojowa piosenka, która pochodzi z wydanego w 2017 r. albumu Anny Wyszkoni zatytułowanego „Jestem tu nowa”. Wokalistka wykonała utwór na scenie Dzień Dobry TVN.

  Niewiele znanych w show-biznesie kobiet decyduje się na dłuższy urlop macierzyński. A jak było w przypadku wokalistki Anny Wyszkoni oraz aktorek Darii Widawskiej i Katarzyny Glinki? O swoich doświadczeniach powiedziały w Dzień Dobry TVN.

  Na Festiwalu w Opolu Anna Wyszkoni poprosiła swoich fanów, aby trzymali za nią kciuki, bo jest w trudnym momencie swojego życia. Wszyscy zaczęli się zastanawiać czy to nawrót nowotworu. Czy piosenkarka jest już zdrowa? Spytała ją o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Przy okazji Annie wymsknęło się również coś o ślubie...

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiła dziś Anna Wyszkoni z utworem "Nie chcę Cię obchodzić", który jest drugim singlem romujacym nową płyte wokalistki - "Jestem tu nowa".

  Agnieszka Jastrzębska wkradła się z kamerą za kulisy Sylwestra z TVN, aby sprawdzić jak wygląda nieoficjalna strona imprezy. Zobaczcie co pod sylwestrowymi kreacjami mieli: Patricia Kazadi, Filip Chajzer, Marcin Prokop, Rafał Brzozozwski, Igor Herbut, Anna Wyszkoni, Kasia Stankiewicz, Cleo, Agnieszka Chylińska, Andrzej Piaseczny, zespół Kombii, Janusz Panasewicz i Olivier Janiak. Dowiecie się również: gdzie podziały się buty Prokopa, za co Chylińska przeprosiła Jastrzębską, kto dba o to aby kreacje Ani Wyszkoni idealnie na niej leżały i ile stylizacji przygotował na imprezę Olivier Janiak.

  Anna Wyszkoni: "Coś planujesz, wydaje Ci się, że jest fajnie i nagle 1 sekunda wszystko zmienia...". Po walce z nowotworem tarczycy artystka wraca na scenę z nowym singlem "Oszukać los", który podsumowuje ten trudny okres w jej życiu. O przeżyciach związanych z chorobą, operacją i rehabilitacją piosenkarka opowiedziała w studiu Dzień Dobry TVN. Od samego rana odpowiadała na Wasze pytania na czacie, a na zakończenie programu wokalistka wystąpiła też na naszej scenie. Posłuchajcie utworu "Oszukać los".

  Co działo się za kulisami sylwestrowej zabawy TVN? Sprawdził to dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki. Czy wiedzieliście, że pasją Natalii Kukulskiej oprócz śpiewania jest także gotowanie? Jakim daniem wokalistka zachwyciła swoich współpracowników?

  W Dzień Dobry TVN gościła Ania Wyszkoni. Zapytaliśmy ją o niedawno wydaną świąteczną płytę "Kolędy wielkie", przygotowania świąteczne i jej plany na Sylwestra. Dowiedzieliśmy się również, kto z rodziny Ani lubi śpiewać kolędy podczas plażowania ;)

  Z Danutą Wałęsą, Anną Wyszkoni, Bogumiłą Szczepanik oraz Anną Mancewicz rozmawialiśmy dziś o różnych obliczach macierzyństwa, blaskach i cieniach bycia mamą oraz o problemach z jakimi na co dzień borykają się kobiety wychowujące dzieci. Czy macierzyństwo zawsze łączy się z poświęceniem?

  W ten weekend w Dzień Dobry TVN zachwyci Was blask gwiazd! Nieśmiertelna piękność: Scarlett Johanson, delikatna i zjawiskowa Anna Wyszkoni. A potem mocne uderzenie: niepokorny i charyzmatyczny Patryk Vega oraz Andrzej Fonfara – mistrza świata w wadze półciężkiej. Dzień Dobry TVN jutro o 8.30! Zapraszamy!

  W Dzień Dobry TVN gościliśmy piosenkarkę Annę Wyszkoni. Piosenkarka powiedziała nam o nowej płycie. Z kim pracowała przy jej nagrywaniu? Co zawarła w utworze, który napisała specjalnie dla swoich dzieci?

  Producent i manager oraz jego partnerka pracują razem od 10 lat. Razem jeżdżą w trasy koncertowe, razem wiodą nomadyczny tryb życia. Ania Wyszkoni i Maciej Durczak są już 10 lat razem i 10 lat na rockandrollowej scenie, która przecież bywa kapryśna. W studiu Dzień Dobry TVN opowiedzieli o swojej wielkiej miłości i jeszcze większej karierze.

  "Niezapominajki żyją dłużej" to hasło kampanii, której uczestniczki namawiają kobiety do pamiętania o badaniach ginekologicznych. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska zapytała Małgorzatę Foremniak, Katarzynę Grocholę, Annę Wyszkoni oraz Violę Kołakowską o to, dlaczego warto nie zapominać o sobie i swoim ciele.

  Co zrobić, jeżeli ukochany mężczyzna latami zwleka z kupnem zaręczynowego pierścionka? Czy decyzja o zaręczeniu się należy tylko do mężczyzny? Czy po ślubie tracimy wolność? O tym rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z piosenkarką Anną Wyszkoni, zaręczoną ale bez ślubu, aktorem Arturem Pontkiem, który jest w związku, ale nie zaręczył się, Patrykiem Mikiciukiem, dziennikarzem TVN Turbo, któremu pięć razy udało się uniknąć zaręczyn i psycholog Marią Rotkiel. Co powinien zrobić mężczyzna, gdy jego partnerka nalega na ślub, a jemu się jeszcze nie spieszy do ożenku?