Gwiazdy

Anna Karczmarczyk urodziła swoje pierwsze dziecko. Już planuje kolejne? "To był dobry poród"

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East News

Anna Karczmarczyk i jej mąż Pascal Litwin przeżywają teraz wyjątkowo radosne chwile. Małżeństwo pierwszy raz zostało rodzicami. Aktorka podzieliła się wiadomością o narodzinach ich dziecka za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Anna Karczmarczyk - ciąża

Anna Karczmarczyk to jedna z najbardziej zapracowanych polskich aktorek. Gwiazda regularnie pojawia się zarówno na małym, jak i na dużym ekranie. Jakiś czas temu dołączyła do obsady uwielbianego przez widzów serialu TVN7 "Zakochani po uszy". Pomimo natłoku zobowiązań zawodowych Karczmarczyk znajduje też czas na życie prywatne.

Kilka miesięcy temu gwiazda ogłosiła w mediach społecznościowych, że spodziewa się dziecka.

Anna Karczmarczyk urodziła pierwsze dziecko

28 lipca aktorka ogłosiła, że jest już szczęśliwą mamą. W obszernym wpisie podziękowała personelowi szpitalnemu za opiekę.

- I stało się światło! Chciałabym z tego miejsca podziękować niesamowitemu, pięknie babskiemu zespołowi Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny w Warszawie za opiekę i pomoc w tych szalonych dniach. Nie mogłam trafić lepiej. (...) Czułam się zaopiekowana w tych ważnych dla nas dniach. DziękujeMy już we troje - czytamy.

Anna Karczmarczyk pół żartem, pół serio nawiązała także do dalszego planowania powiększania rodziny.

- Smutno mi tylko, że przez COVID-19 nie miałam okazji pospacerować po tych przepastnych korytarzach i skoczyć na colkę do sklepiku - może przy drugim się uda - dodała gwiazda.

Anna Karczmarczyk - mąż

Aktorka związana jest z Pascalem Litwinem. Mężczyzna jest znanym producentem telewizyjnym. Związany jest również z branżą PR i marketingiem. Para pobrała się latem 2018 roku.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Cardi B nie planuje baby shower dla drugiego dziecka

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości