Gwiazdy

Anita Werner o pracy w "Faktach" i TVN24: "To przyjemność, odpowiedzialność i ogromny przywilej"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Reporter:
Mateusz Hładki
Krótka piłka z Anitą Werner
Dzień Dobry TVNKrótka piłka z Anitą Werner

Anita Werner była gościem kolejnego odcinka cyklu "Krótka piłka" Mateusza Hładkiego. Dziennikarka opowiedziała o tym, jak wygląda praca w redakcji "Faktów" TVN i TVN24. Zdradziła też kilka szczegółów ze swojego życia prywatnego. Czego najbardziej jej brakuje?

"Krótka piłka" z Anitą Werner - jak wygląda praca w redakcji "Faktów"?

Anita Werner już od 20 lat jest związana zawodowo ze stacją TVN24. Prowadząca "Fakty" TVN oraz "Fakty po Południu" i "Fakty po Faktach" TVN24 poświęca na pracę wiele czasu, jednak nie ukrywa, że stanowi to dla niej źródło prawdziwej satysfakcji. Zdarza się, że spędza w redakcji nawet całą dobę.

- To fantastyczne uczucie. To przyjemność, odpowiedzialność i ogromny przywilej - zapewniła dziennikarka w rozmowie z Mateuszem Hładkim.

"Fakty" TVN to wiodący program informacyjny, na bieżąco dostarczający widzom najważniejsze wiadomości z kraju i ze świata. Anita Werner wyznała, że podczas nagrywania codziennych wydań serwisu towarzyszy jej stres, jednak ma on bardzo motywujący charakter i nie niesie za sobą negatywnych emocji. Dziennikarka każdy dzień pracy rozpoczyna szklanką wody gazowanej, dopiero później sięga po kawę.

Anita Werner o swoich pasjach

W ramach cyklu "Krótka piłka" Mateusz Hładki zapytał Anitę Werner nie tylko o obowiązki zawodowe, ale także o kwestie związane z życiem prywatnym. Okazało się, że w natłoku codziennych obowiązków dziennikarka znajduje czas na lekturę bestsellerowych książek, jak również na wciągające seanse filmowe. W jej życiu ważne miejsce zajmują także podróże. Rozmówczyni Mateusza Hładkiego zdradziła, że jest mnóstwo miejsc, które chciałaby odwiedzić. Najbardziej udane wakacje spędziła w słonecznej Kalifornii i to właśnie tam chętnie pojechałaby ponownie.

Zapytana o swoje najlepsze cechy Anita Werner bez wahania wskazała na dokładność, pracowitość i empatię. Za jedną z największych wad uznała z kolei niecierpliwość.

Zobacz także:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Autor:Magdalena Brzezińska

Reporter: Mateusz Hładki

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości