Fakty

  Fakty

  Tydzień temu Paweł Płuska poprosił Andrzeja Polana, by w kuchni Dzień Dobry TVN pokazał, jak przygotować tadżin. "Niech mi powie jak to powinno rzeczywiście wyglądać" - zaapelował. Andrzej nie mógł oprzeć się gorącej prośbie kolegi i dziś w kuchni Dzień Dobry TVN przygotował tadżin na trzy sposoby. Ale to nie koniec miłych niespodzianek w studiu Faktów ;-)

  "Fakty TVN" kończą 20 lat. O 19.00 odbędzie się emisja 7217 odcinka serwisu informacyjnego. 20 lat to tysiące przekazanych informacji i miejsc, które odwiedziliśmy. Jak wyglądały początki programu? Dlaczego "Fakty" zrewolucjonizowały sposób przekazywania informacji? W Tomasz Lis, pierwszy prowadzący "Fakty TVN" oraz Grzegorz Kajdanowicz, który prowadzi program i jest szefem reporterów, opowiedzieli w studiu Dzień Dobry TVN o wzlotach, upadkach i trudnych momentach "Faktów TVN".

  Dziś odbywa się VIII narciarski puchar Faktów TVN. Marcin Sawicki, specjalnie dla widzów Dzień Dobry TVN dowiedział się kto w tym roku startuje, czy zawodom towarzyszy duch gender i czy to prawda, że Kamil Durczok boi się małej, drobnej kobiety?

  Kamil Durczok, Maciej Orłoś i Piotr Kraśko są najbardziej znanymi prezenterami programów informacyjnych w Polsce - to wyniki badania zleconego przez TVP, do których dotarł portal Wirtualnemedia.pl. Jak chłopakowi z Katowic udało się osiągnąć taki sukces? Dlaczego nie przeprowadził się na stałe do Warszawy? Co Kamil Durczok jada podczas niedzielnego obiadu u mamy? Jakim jest szefem? Kamil Durczok, szef "Faktów TVN", najbardziej lubiany i znany prowadzący program informacyjny w Polsce, był gościem Dzień Dobry TVN.

  Reporterka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska była w Szczyrku, na białych stokach narciarskich i spotkała tam Kamila Durczoka, Grzegorza Kajdanowicza, Katarzynę Sławińską, Macieja Worocha oraz Pawła Płuskę. Co robili tam dziennikarze Faktów?