Fakty

  Sprawę 12-letniej mieszkanki Dąbrowy Tarnowskiej nagłośnił Michał Janczura, reporter Radia TOK FM. Mimo tego, że dziewczynka wysunęła poważne oskarżenia, instytucje nie zareagowały na czas. Profesor Błażej Kmieciak, przewodniczący Państwowej Komisji ds. Pedofilii, odniósł się do sprawy w "Faktach po faktach".

  "To przyjemność, odpowiedzialność i ogromny przywilej".

  Jesienią 2021 zobaczymy Marcina Prokopa w kilku formatach TVN. Będzie pojawiał się nie tylko w Dzień Dobry TVN, ale także w "Mam Talent!" oraz "Lego Masters". Jak dziennikarz radzi sobie z ułożeniem wszystkich swoich obowiązków w kalendarzu? Okazuje się, że ma jeszcze wolne terminy.

  Anita Werner urodziła się 28 marca 1978 roku w Łodzi. Na ekranie zadebiutowała jako 17-latka w filmie "Słodko gorzki" u boku Bogusława Lindy, jednak to Fakty TVN przyniosły jej największą rozpoznawalność.

  Anita Werner i Piotr Marciniak to cenieni przez widzów prowadzący "Faktów" TVN. Od lat przekazują najważniejsze informacje z kraju i ze świata. Jak wyglądali w studiu dwie dekady temu? Jak bardzo się zmienili? Zobaczcie zdjęcia prezenterów z 2001 roku.

  Piotr Kraśko zasili grono gospodarzy głównego wydania programu "Fakty" i "Fakty po Faktach" w TVN24. Nasza redakcja gratuluje Piotrowi nowych wyzwań, życzy powodzenia i mocno trzyma za niego kciuki!

  Tydzień temu Paweł Płuska poprosił Andrzeja Polana, by w kuchni Dzień Dobry TVN pokazał, jak przygotować tadżin. "Niech mi powie jak to powinno rzeczywiście wyglądać" - zaapelował. Andrzej nie mógł oprzeć się gorącej prośbie kolegi i dziś w kuchni Dzień Dobry TVN przygotował tadżin na trzy sposoby. Ale to nie koniec miłych niespodzianek w studiu Faktów ;-)

  "Fakty TVN" kończą 20 lat. O 19.00 odbędzie się emisja 7217 odcinka serwisu informacyjnego. 20 lat to tysiące przekazanych informacji i miejsc, które odwiedziliśmy. Jak wyglądały początki programu? Dlaczego "Fakty" zrewolucjonizowały sposób przekazywania informacji? W Tomasz Lis, pierwszy prowadzący "Fakty TVN" oraz Grzegorz Kajdanowicz, który prowadzi program i jest szefem reporterów, opowiedzieli w studiu Dzień Dobry TVN o wzlotach, upadkach i trudnych momentach "Faktów TVN".

  Dziś odbywa się VIII narciarski puchar Faktów TVN. Marcin Sawicki, specjalnie dla widzów Dzień Dobry TVN dowiedział się kto w tym roku startuje, czy zawodom towarzyszy duch gender i czy to prawda, że Kamil Durczok boi się małej, drobnej kobiety?

  Zobaczcie "Sto lat" w wykonaniu Krzysztofa Skórzyńskiego. Wtórowali mu, choć po cichu, Dorota Wellman i Marcin Prokop.

  Bartek Jędrzejak przypatrywał się zawodowcom z Faktów. Jak radzą sobie w sporcie?

  Kamil Durczok, Maciej Orłoś i Piotr Kraśko są najbardziej znanymi prezenterami programów informacyjnych w Polsce - to wyniki badania zleconego przez TVP, do których dotarł portal Wirtualnemedia.pl. Jak chłopakowi z Katowic udało się osiągnąć taki sukces? Dlaczego nie przeprowadził się na stałe do Warszawy? Co Kamil Durczok jada podczas niedzielnego obiadu u mamy? Jakim jest szefem? Kamil Durczok, szef "Faktów TVN", najbardziej lubiany i znany prowadzący program informacyjny w Polsce, był gościem Dzień Dobry TVN.

  Reporterka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska była w Szczyrku, na białych stokach narciarskich i spotkała tam Kamila Durczoka, Grzegorza Kajdanowicza, Katarzynę Sławińską, Macieja Worocha oraz Pawła Płuskę. Co robili tam dziennikarze Faktów?