Gwiazdy

Ania Byrcyn z piosenką "Trigger" na scenie Dzień Dobry TVN

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Ania Byrcyn w piosence „Trigger”
Ania Byrcyn w piosence „Trigger”Dzień Dobry TVN
wideo 2/9
Dzień Dobry TVNAnia Byrcyn w piosence „Trigger”

Ania Byrcyn wystąpiła na scenie Dzień Dobry TVN i zaśpiewała swój anglojęzyczny singiel "Trigger". Jak podoba wam się ten wykon?

Ania Byrcyn – kto to?

Ania Byrcyn to wokalistka, studentka Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach, na wydziale Jazz i Muzyka Rozrywkowa w klasie Mieczysława Szcześniaka. Od dziecka występuje w zespołach góralskich – obecnie z zespołem 9SIYŁ koncertuje na całym świecie, krzewiąc muzykę, kulturę i tradycje Podhalan.

Pierwszy singiel "Chowam się" artystka wydała w czerwcu 2021 roku. Okazał się on jedną z najciekawszych polskich premier roku. Przyniósł on Ani Karolinkę – główną nagrodę koncertu Debiutów podczas 58. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Drugi zaś  singiel "Dokąd?" znalazł się w finałowej dziesiątce proponowanych piosenek na Eurowizję 2022 w Turynie. Ania na swoim koncie ma także sukcesy międzynarodowe. Jej anglojęzyczny singiel "Trigger" zajął 3. Miejsce w hiszpańskim BravoFestival. Aktualnie Ania Byrcyn pracuje nad swoimi debiutanckimi singlami, które w przyszłości złożą się na pierwszy album.

Ania Byrcyn na scenie Dzień Dobry TVN

Na naszczej scenie Ania Byrcyn zaśpiewała piosenkę "Trigger". Jak podoba wam się ten utwór?

- "Trigger" jest pierwszą piosenką w języku angielskim, którą decyduję się pokazać. Utwór opowiada o sile, determinacji i wytrwałości. Poprzez tę piosenkę chciałam podkreślić, żeby mimo przeszkód i problemów, które pojawiają się na naszej drodze, walczyć o wyznaczone sobie cele i marzenia – mówi Ania.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości