Gwiazdy

Angelina Jolie ma romans z The Weeknd? Spędzili wspólny wieczór

Gwiazdy

Reporter:
Sandra Hajduk
Źródło:
Daily Mail, Dzień Dobry TVN
Newsy z show-biznesu

Angelina Jolie i The Weeknd zostali przyłapani w jednej z restauracji w Santa Monica. Wspólne wyjście aktorki i wokalisty podsyciły plotki o romansie pary.

Angelina Jolie ma nowego partnera

Angelina Jolie kolejny raz była widziana przez fotoreporterów w towarzystwie kanadyjskiego muzyka Abela Tasfaye'a, znanego publiczności jako The Weeknd. Media za oceanem prześcigają się w domysłach - jedni twierdzą, że spotkanie gwiazd to kolejny dowód na ich sekretny związek, drudzy są przekonani, że wspólny obiad miał wyłącznie charakter biznesowy.

Do zwolenników teorii spiskowych najbardziej przemawia fakt, że aktorka i wokalista przybyli do restauracji osobno, a lokal opuścili razem. Jak donosi "Daily Mail" po posiłku para miała odjechać samochodem należącym do muzyka w stronę jego posiadłości w Bel Air.

Angelina Jolie i The Weeknd

Pierwsze pogłoski o domniemanym romansie pary pojawiły się w czerwcu. Wówczas Angelinę i The Weeknd widziano razem w restauracji. Później pokazali się na tym samym koncercie.

- Po raz drugi widziano ich na randce w Santa Monica. Opuścili tę samą restaurację, w której byli ostatnio. Spędzili w niej dwie i pół godziny i specjalnie dla nich wydzielono podobno vip room, w którym raczyli się kolacją - opowiadała Sandra Hajduk-Popińska w Dzień Dobry TVN.

Zdaniem niektórych obserwatorów amerykańskiego show-biznesu, jest to relacja wyłącznie biznesowa. Muzyk ma bowiem stawiać pierwsze kroki jako scenarzysta, a zadaniem filmowej gwiazdy jest wprowadzenie go w zawiłości świata kina.

Zobacz także:

Adam Barabasz

Reporter: Sandra Hajduk

Źródło: Daily Mail, Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości