Gwiazdy

Ich uczucie rozkwitło po "Big Brotherze", a teraz się zaręczyli. "Pierścionek jest hitem"

Gwiazdy

Angelika Głaczkowska i Igor Jakubowski to uczestnicy pierwszej edycji nowej serii programu "Big Brother". I choć na początku show nic nie wskazywało na to, że będą parą, to zostali nią tuż po wyjściu z domu Wielkiego Brata. O swojej miłości i zaręczynach opowiedzieli w Dzień Dobry Wakacje.

Angelika Głaczkowska i Igor Jakubowski - miłość z "Big Brothera"

Angelika Głaczkowska i Igor Jakubowski poznali się w kwietniu 2019 roku w czasie realizacji programu "Big Brother". Na początku raczej się unikali, ale z biegiem dni ich relacja zaczęła się rozwijać. - Nie wiedziałem, czy Angelika nie jest podstawioną osobą przez stację (dziewczyna weszła do domu Wielkiego Brata w czasie trwania programu - przyp. redakcji) - przyznał mężczyzna, tłumacząc swoją początkową ostrożność wobec partnerki.

Igor Jakubowski opuścił show później niż Angelika Głaczkowska i zamiast pojechać do swojego miasta, zapukał do jej mieszkania w Piasecznie. - To zasługa Aldony Wleklak, która zorganizowała imprezę i stwierdziła: "To idźcie na nią razem". Igor zostawił u mnie walizki i powiedział: "Nie spieszy mi się do Konina, spędźmy ze sobą jeszcze trochę czasu". I jakoś tak poszło - wyjawiła Angelika, a Igor dodał: - Przeciągnęło się.

Od tego czasu minęły dwa lata i trzy miesiące. Oboje bardzo się kochają, ale przyznają, że ich związek można nazwać włoskim. - Całe nasze życie od początku jest taką sinusoidą, połączeniem różnych emocji i wrażeń. Dużo rzeczy potoczyło się szybko - stwierdził Igor.

Para dzieli wiele pasji. - Łączy nas sport, zamiłowanie do życia, do korzystania z niego. Często podróżujemy - powiedziała Angelika. - Lubimy aktywnie spędzać czas. Jak gdzieś wyjeżdżamy, to zamiast siedzieć nad basenem, biegamy, cały czas jesteśmy w ruchu - dodał jej partner.

Angelika Głaczkowska i Igor Jakubowski - zaręczyny

Igor postanowił iść o krok dalej i 6 sierpnia oświadczył się swojej partnerce, czym bardzo ją zaskoczył. - To był spontan. Byliśmy na Santorini, była romantyczna sceneria, do tego moje urodziny - wyjawił Igor.

Przyznał, że przed wylotem na wsypę nie miał jeszcze wybranego pierścionka i kupił go w obecności Angeliki. - Zjedliśmy tradycyjnie urodzinową kolację, na której Igor powiedział do mnie: "dzisiaj ci się oświadczę, idziemy kupić pierścionek". Myślałam, że żartuje. Poszliśmy do sklepu, wybrałam typowo grecki pierścionek z okiem proroka - zdradziła dziewczyna. Na razie para nie ma jeszcze sprecyzowanych planów ślubnych.

Zobacz także:

Autor: Iza Dorf

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości