Aneta i Kajetan Kajetanowiczowie pobrali się po 10 latach znajomości. "Musiałem nabrać ponownie zaufania"

Autor:
Nastazja
Bloch
Aneta i Kajetan – świeżo upieczone małżeństwo
Aneta i Kajetan – świeżo upieczone małżeństwo Dzień Dobry TVN
wideo 2/7

19 stycznia 2023 r. Aneta i Kajetan Kajetanowiczowie, w dniu 10. rocznicy swojego związku, powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Nam opowiedzieli o relacji, jaka ich łączy, o wspólnych latach spędzonych u swojego boku oraz ślubie.

Aneta i Kajetan Kajetanowiczowie już po ślubie

Aneta i Kajetan Kajetanowiczowie pod koniec stycznia postanowili zalegalizować swój związek. Zrobili to nieprzypadkowo 19 stycznia. To właśnie tego dnia 10 lat temu poznali się podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dlaczego tyle czekali ze ślubem?

- Nie mieliśmy między sobą takiego ciśnienia. Nie chciałam Kajetana naciskać, dobrze czujemy się razem. Mamy też dzieci – powiedziała Aneta.

Kierowca dodał natomiast, jakie były jego obawy. - To jest moje drugie małżeństwo, pierwsze się rozpadło. Musiałem nabrać ponownie zaufania. Sport i rajdy na najwyższym poziomie bardzo mocno mnie zajmowały. Wsparcie cały czas miałem, ten vibes cały czas był i w końcu się stało – powiedział.

Magiczny ślub Anety i Kajetana Kajetanowiczów

Ślub odbył się tak, jak życzyła sobie para. Było to skromne i rodzinne wydarzenie, po którym najbliżsi zostali zaproszeni na małą uroczystość. Uwagę gości zwrócił jednak samochód. Zakochani jechali bowiem czarną Wołgą, którą darzą wielkim sentymentem. To samo auto towarzyszyło parze podczas zaręczyn.

- To jest dowód, że Kajetan czasami mnie słucha. Interesujemy się retro tematami. Kiedyś, jak się poznaliśmy, chciał kupić stary samochód. Wtedy powiedziałam, że jeśli chce to zrobić, to musi być czarna Wołga, bo ten samochód ma charakter, historię – powiedziała Aneta.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego:  Ola Skowron/East News

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości