Gwiazdy

Amerykańskie gwiazdy w czasie kwarantanny. Pink wymyśliła sposób na organizację dnia dzieci

Gwiazdy

Aktualizacja:

Coraz więcej gwiazd zostaje w domu w związku z koronawirusem. Jak radzą sobie w kwarantannie i jakie mają rady? To sprawdziła dla Dzień Dobry TVN Sandra Hajduk.

Burmistrz Nowego Jorku zapowiedział możliwość zamknięcia miasta, jest to pierwsza taka sytuacja w historii. Jak na koronawirusa reagują gwiazdy w Stanach Zjednoczonych?

Pink układa plan dnia

Dla wielu gwiazd przebywających zazwyczaj w trasie czy na planach zdjęciowych, koronawirus i konieczność przebywania w domu stworzyły rzadką okazję do spędzenia czasu z dziećmi. Jednak te chwile nie składają się wyłącznie z przyjemności, a także z obowiązków które maluchy dalej muszą wypełniać. Sposób na organizację dnia znalazła Pink.

Chcę pokazać Wam coś fajnego. To plan dnia dla rodziny. Zrobiłam to dzisiaj z pomocą Willow (córka wokalistki przyp. red.). Dzieciaki mogą położyć się spać o 9, jeśli będą wypełniały zasady planu dnia.

Lenny Kravitz odwołał trasę koncertową

Ceniony muzyk nie wystąpi w Nowej Zelandii, ale mimo tego stara się podchodzić do pandemii pozytywnie i na Instagramie wystosował apel do swoich fanów.

Wszyscy jesteśmy jednością. Jeśli jednego z nas to dotyka, dotyka nas wszystkich. Modlę się, by każdy był tak bezpieczny jak to tylko możliwe. Modlę się, by to już się skończyło. Będziemy o tym pamiętać i pójdziemy dalej. Jesteśmy jednym gatunkiem. Kocham Was wszystkich, dbajcie o siebie

- powiedział Lenny Kravitz w opublikowanym wideo.

Zobacz też:

Autor: Pola Namysł

Pozostałe wiadomości