Gwiazdy

Jessica Mercedes pokazała nam swoją kuchnię. Co robi w czasie domowej kwarantanny?

Gwiazdy

Jessica Mercedes pokazała nam swoją kuchnię. Co robi w czasie domowej kwarantanny?

Jessica Mercedes tak jak większość mieszkańcy Polski, pozostaje w domu. Specjalnie dla nas nagrała krótki filmik, w którym pokazała widzom swoją piękną, nową kuchnię oraz zdradziła, co robi podczas domowej kwarantanny.

Jessica Mercedes i jej własny kąt

Jessica Mercedes na oczach wszystkich fanów mierzyła się z remontem swojego nowego mieszkania. Mimo wielu przeciwności blogerka ostatecznie przeprowadziła do własnego lokum. Jak prezentują się jej wymarzone cztery kąty? Choć nie wszystkie pomieszczenia są wykończone, Jessica podczas nagrania postanowiła pokazać nam swoją kuchnię. Trzeba przyznać, że jasne wnętrza wyglądają obłędnie.

Zobacz też: Jak się skupić, pracując zdalnie? Znamy przydatne wskazówki

Praca zdalna i relaks

Jessica mimo domowej kwarantanny nie porzuca obowiązków. Jak przyznała, cała jej firma bezpiecznie pracuje w trybie zdalnym. Nie oznacza to, że blogerka nie ma czasu na relaks. Nam zdradziła, że idealnie udaje jej się łączyć obowiązki z przyjemnościami, dzięki temu, jak się śmieje, nie wariuje. Każdego dnia przed rozpoczęciem pracy, Jessica przygotowuje obiad. Dzięki temu wprawia się w dobry nastój, natomiast po całym dniu pracy relaksuje się w salonie na specjalnej macie oraz maluje obrazy na płótnie.

Ja podczas kwarantanny zostaje w domu i skupiam się na rzeczach, na które do tej pory nie miałam czasu. Staram się teraz dzielić moje życie tak, żeby rano wykonać pracę i obowiązki, a później zostawiam czas na przyjemności

 – powiedziała.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
162
12
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0