Gwiazdy

Szczery wpis Alżbety Lenskiej na Dzień Ojca. "Rafał zakochał się na nowo - tylko, że w młodszej dziewczynie"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński

Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński tworzą wyjątkowo zgrane małżeństwo. Maja sporo dystansu do samych siebie i często chętnie dają temu wyraz w mediach społecznościowych. Z okazji Dnia Ojca aktorka zdobyła się na kilka przemyśleń dotyczących relacji jej męża z dziećmi. Fani nie kryli entuzjazmu po publikacji wpisu.

Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński - dzieci

W 2008 roku Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński stanęli na ślubnym kobiercu w kościele św. Anny w Warszawie. Owocami ich miłości są córka Zofia i syn Antonii. Niedawno starsza z pociech obchodziła 10. urodziny.

W Dniu Ojca aktorka dodała osobisty wpis, w którym podzieliła się z fanami tym, jak wyglądało ich życie, zanim na świat przyszły dzieci.

- Uwielbiam to zdjęcie, ponieważ to ostatnie chwile zanim staliśmy się rodzicami i mieliśmy jeszcze wtedy totalnie inną wizję na bycie MAMĄ i TATĄ. My cool luzaki, planowaliśmy niedługo po pojawieniu się Zosi pojechać na romantyczną podróż do Peru - oczywiście bez dziecka, bo przecież mieliśmy celebrować NAS. No i tak 10 lat minęło i Peru nadal czeka. Rafał od momentu pojawienia się Zosi i wzięcia na rączki tego małego skarbu zakochał się na nowo - tylko, że w młodszej dziewczynie, ale na szczęście stając się kochającym na zabój TATUŚKIEM. Drodzy tatuśkowie w WASZ dzień - życzę Wam wszystkiego NAJ i żebyście pamiętali, jak ważna jest wasza obecność i czujność w życiu dzieciaków, bo jesteście tak samo ważni jak MY mamuśki - czytamy.

Fani entuzjastycznie podeszli do wpisu Alżbety Lenskiej. Wśród licznych komentarzy, czytamy:

  • Dobrze napisane i powiedziane. Samej radości z wychowywania córci.
  • Piękni, bo normalni, naturalni i pracowici. Bije ciepło od tej pary.
  • To pierwsze zdjęcie, to tacy zbuntowani rodzice.

Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński - historia związku

Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński poznali się w 2005 r. na planie serialu "Anioł Stróż". Oboje byli na początku swojej aktorskiej drogi. Alżbeta widziała, że Rafał darzy ją uczuciem, ale na początku starała się trzymać go na dystans.

- Lubię, kiedy mężczyzna zabiega o moje względy. A Rafał jest bardzo interesującym mężczyzną. Typ latynoski. Świetnie zbudowany, zadbany. Kiedy go pierwszy raz zobaczyłam, przyjechał kabrioletem, włosy na żel, bicepsy na wierzchu, ciemne okulary. Na dodatek aktor. Pomyślałam: kobiet to on musi mieć na pęczki. Dlatego na początku trzymałam go na dystans - mówiła Alżbeta w wywiadzie dla kobieta.pl.

Aktor oświadczył się swojej ukochanej w jej 25. urodziny. Zaprosił ją do kina, zmontował film o niej samej, a po projekcji w otoczeniu najbliższych przyjaciół poprosił o rękę.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Katarzyna Cerekwicka i Alżbeta Lenska o swoich 40. urodzinach

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości