Gwiazdy

Alicja Janosz i jej nowy album. "Wracam z moimi piosenkami, które napisane są z poziomu serca"

Gwiazdy

Autor:
Zofia
Wierzcholska
Alicja Janosz – pani od muzyki
Alicja Janosz – pani od muzykiDzień Dobry TVN
wideo 2/10

Alicja Janosz właśnie wróciła z nowym materiałem muzycznym. Artystka opowiedziała o zmianie, która sprowokowała ją do skomponowania płyty. Poza rozmową wokalistka wystąpiła na scenie Dzień Dobry TVN i zachwyciła delikatnym utworem pod tytułem "Tetris". Jak brzmi piosenka, która zapowiada powrót artystki?

Alicja Janosz zachwyca nowym utworem

Alicja Janosz dała się poznać polskim fanom muzyki, gdy w 2002 roku wygrała pierwszą edycję programu "Idol". Na początku cieszyła się wielką popularnością, jednak wraz z upływem lat jej kariera nieco zwolniła, a Alicja oddała się życiu rodzinnemu. Dziś wokalistka wraca na estradę z nowym albumem muzycznym i szykuje się do koncertowania.

- Wracam z moimi piosenkami, które napisane są z poziomu serca, które skomponowałam w większości na pianinie. […] Tak się zmieniłam, że dziś czuję już siebie i stoję po swojej stronie. Powstała płyta, której nie planowałam, ale okazało się, że jestem na to gotowa – stwierdziła Alicja.

Alicja Janosz. Dojrzała jako artystka

Alicja Janosz wystąpiła na scenie Dzień Dobry TVN ze swoim najnowszym singlem pod tytułem "Tetris". Utwór, który promuje jej najnowszy album, powstał przy akompaniamencie ukulele. Jak podkreśliła w rozmowie, piosenki z jej nowej płyty są kierowane przede wszystkim do kobiet, które czują się podobnie do Alicji. Wokalistka przyznała, że dojrzała i pragnie przekazywać swoją energię poprzez twórczość.

- Chcę śpiewać wartościowe teksty, chce powodować, że ludzie nie tylko będą się dobrze bawić i tańczyć, ale też dotykać środka tego, kim jesteśmy - podkreśliła Alicja Janosz.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Zofia Wierzcholska

Źródło zdjęcia głównego: Michał Żebrowski/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości