Aleksandra Żebrowska zadała fanom zagadkę. Doświadczone matki podzieliły się swoimi historiami

Autor:
Nastazja
Bloch
Aleksandra Żebrowska

Aleksandra Żebrowska kolejny raz przedstawiła w mediach społecznościowych prawdziwy obraz macierzyństwa. Żona znanego aktorka zadała fanom zagadkę. Jak myślicie, gdzie pod koniec dnia znajdziemy najwięcej okruchów?

Aleksandra Żebrowska zadała fanom zagadkę

Wychowanie dzieci nie jest łatwym zadaniem. Aleksandra Żebrowska bez ogródek pokazuje w sieci prawdziwe uroki macierzyństwa i w żartobliwy sposób zdradza problemy wielu matek. Tym razem żona Michała Żebrowskiego opublikowała zdjęcie z posiłkiem i zadała obserwatorom pytanie. Jak myślicie, gdzie po całym dniu znajdziecie najwięcej okruchów? Aleksandra zaproponowała zaskakujące odpowiedzi.

Pod koniec dnia najwięcej okruchów jest:                                                                          A. pod stołem B. w staniku C. remis

Fani bardzo chętnie wzięli udział w zabawie. Pod instagramowym postem natychmiast pojawiło się wiele komentarzy, a doświadczone matki dzieliły się swoimi spostrzeżeniami. Jak przyznały, okruchy są… wszędzie.

"Wszędzie. Prawidłowa odpowiedz to wszędzie. Wygrałam?", "Na głowie dziecka" – zażartowała Zofia Zborowska, "Grunt, że się udało zjeść, bo bywa różnie" – dodała inna.

Aleksandra Żebrowska - kim jest?

Aleksandra Żebrowska od 12 lat jest w szczęśliwym związku z aktorem Michałem Żebrowskim. Para doczekała się trzech synów. Urokami macierzyństwa Ola dzieli się z fanami w mediach społecznościowych. Tam bez tabu pokazuje życie takim, jakie jest, a internauci doceniają jej szczerość. Jej profil na Instagramie śledzi 181 tysięcy obserwatorów .Aleksandra zaangażowała się także w działalność Teatru 6. Piętro oraz prowadzi własną firmę produkującą ubrania i akcesoria dla kobiet w ciąży, matek i niemowląt.

Zobacz wideo:

Szkolne i przedszkolne „wpadki” dzieci i rodziców Źródło: Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości