Gwiazdy

Aleksandra Żebrowska pokazała zabawny kadr z życia rodzinnego. Fanka: "Lubię wiedzieć, że ktoś ma podobnie"

Gwiazdy

Aleksandra Żebrowska jest szczęśliwą mamą trzech synów. W mediach społecznościowych chętnie dzieli się kulisami życia codziennego. Nie kryje jego zwyczajnych stron, co udowodniła, publikując zdjęcie bałaganu w kuchni. Fani docenili otwartość gwiazdy.

Aleksandra Żebrowska - spełniona mama i żona

Aleksandra i Michał Żebrowscy pobrali się w 2009 roku, od ponad 10 lat tworzą szczęśliwy związek. Wspólnie wychowują trzech synów - Franciszka, Henryka i Feliksa. Ola sporo czasu poświęca opiece nad dziećmi, ale spełnia się także zawodowo, prowadząc firmę z akcesoriami dla młodych mam oraz angażując się w działalność Teatru 6. Piętro. W swoich mediach społecznościowych często podejmuje tematy związane z macierzyństwem oraz wyzwaniami, jakie niesie za sobą rola rodzica.

Kilka dni temu sławni rodzice świętowali pierwsze urodziny najmłodszego synka. Przy tej okazji Aleksandra Żebrowska wspominała narodziny pociechy oraz pierwsze spędzone wspólnie chwile. Na swoim koncie na Instagramie opublikowała zdjęcie ze szpitala, przedstawiające skromne śniadanie, które zaserwowano po porodzie młodej mamie. Internautki nie kryły swojego zdziwienia, zaangażowały się także w dyskusję, opowiadając o swoich doświadczeniach.

Aleksandra Żebrowska pokazała realia życia żony i matki

Gwiazda nie stroni od szczerych wyzwań dotyczących realiów kobiecego życia. Tym razem udostępniła na swoim koncie na Instagramie zdjęcie, które udowadnia, że każda mama zmaga się czasem z nieporządkiem, a nawet chaosem, który ogarnia dom. Wymowna fotografia, przedstawiająca zastawione brudnymi naczyniami szafki kuchenne, opatrzona została kilkoma słowami wyjaśnienia.

Kuchnia ogarnięta przed spaniem? Nie. Ale czy przynajmniej mieliśmy weekend na luzie, dzieci się fajnie bawiły, grały w gry planszowe bez awantur i wszyscy wreszcie odpoczęliśmy? Też nie

- napisała pod zdjęciem Aleksandra Żebrowska. Fanki doceniły jej szczerość i natychmiast zareagowały na dobrze znany im widok nieładu. Solidarnie podjęły temat bałaganu w kuchni, opowiadając o swoich doświadczeniach.

- "U mnie wczoraj też armagedon", "Mogę spać spokojnie. Nie tylko moja kuchnia czeka na porządki od rana", "Właśnie zastanawiałam się, czy posprzątać kuchnię, czy się położyć. Decyzja podjęta - dziękuję", "Jak ja lubię tu zaglądać i dowiedzieć się, że ktoś ma podobnie i poprawić sobie humor" - komentowały wpis internautki.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Michał Żebrowski recenzuje kreacje żony?

Autor: Magdalena Brzezińska

Pozostałe wiadomości