Gwiazdy

"Jak zrobić taką kreskę"? Ola Kwaśniewska dała fance "bezcenną" radę dotyczącą makijażu

Gwiazdy

Aleksandra Kwaśniewska to jedna z najbardziej "wyluzowanych" influencerek w sieci. Każdy jej post na Instagramie jest przemyślany i staje się zabawą treścią i formą. Czasem Ola postanawia także dać bezcenne rady, które utrzymuje w swoim żartobliwym tonie.

Ola Kwaśniewska na Instagramie

Ola Kwaśniewska po dziesięciu latach bycia córką prezydenta świetnie odnalazła się na Instagramie, gdzie może w bezpośredni sposób rozmawiać ze swoimi fanami. Ma kontrolę nad tym, jakie informacje o swoim życiu przekazuje i pozwala to jej chronić swoją prywatność. O tym, co robi, czym się obecnie zajmuje oraz o szczegółach małżeństwa z Kubą Badachem, wiadomo w sumie niewiele. I o to właśnie chodzi Kwaśniewskiej, która po tylu latach życia na świeczniku, chce żyć normalnie.

I za tę normalność, świetne poczucie humoru oraz dystans do świata, pokochali ją ludzie. Jej konto w mediach społecznościowych obserwuje ok. 200 tys. followersów. Komentują każde zdjęcie, które zawsze, co jest charakterystyczne dla niej, opatrzone jest ukrytymi wśród hashtagów mądrościami i opisami. Tym razem Kwaśniewska podzieliła się z obserwatorami zdjęciem, na którym wygląda wyjątkowo uroczo. Pełny make-up, podkreślone czarną kredką oczy i wachlarz rzęs, to wspomnienie tego, jak wyglądała w czasach, gdy wychodziło się z domu na imprezy.

Ola Kwaśniewska o makijażu

Takich sposobności, by zrobić profesjonalny makijaż, włosy i założyć elegancką sukienkę jest dziś bardzo mało, więc coraz więcej osób, zwłaszcza ze świata mediów, tęskni za takimi chwilami.

Jedna z fanek zachwycona tym, jak Ola ma doskonale wykonany makijaż oczu, zapytała, o sposób wykonania. Zastanawiała się, jak go zrobić, by nie rozpłynął się po kilku minutach. Kwaśniewska dała jej żartobliwą i "bezcenną radę".

"Jedyna szansa w wodoodpornej kredce" – skwitowała. "W takim razie nie ma dla mnie nadziei" – zaśmiała się fanka. Na szczęście inne kobiety wyciągnęły pomocną dłoń, podając namiary na konta w mediach społecznościowych, na których można odnaleźć video z instruktażem, jak korzystać prawidłowo z kredki czy eyelinera.

Zobacz także:

Aleksandra Kwaśniewska obchodzi 40. urodziny. Jak zmieniała się przez te wszystkie lata?

Kuba Badach ma nowe zajęcie. Tylko 5 osób będzie mogło z nim współpracować

Ola Kwaśniewska też morsuje. Zdradziła, jak to wygląda w jej wydaniu

Zobacz również video: Makijaż typu foxy eyes. Jak osiągnąć efekt lisiego oka?

Autor: Ewa Podleśna-Ślusarczyk

Pozostałe wiadomości