Gwiazdy

Aleksandra Domańska ujawniła płeć dziecka. Gwiazda zdradziła tajemnicę po kilku miesiącach od porodu

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
https://www.instagram.com/domanska_naprawde/
Aleksandra Domańska

Aleksandra Domańska zdradziła płeć dziecka. Choć od porodu minęło już kilka miesięcy, to gwiazda dopiero teraz podzieliła się z fanami długo wyczekiwaną informacją. Najnowszy wpis na Instagramie aktorki rozwiał wszelkie wątpliwości.

Aleksandra Domańska zdradza płeć dziecka

Aleksandra Domańska jest osobą publiczną, która skutecznie potrafi oddzielić życie zawodowe od osobistego. Aktorka dzieli się z obserwatorami wyjątkowymi chwilami, jednak sama decyduje, jakie informacje na jej temat przedostają się do mediów. Gwiazda również podczas ciąży dbała o swoją prywatność, przez 9 miesięcy udostępniając tylko jedno zdjęcie.

ciąża

Jak stres wpływa na kobietę w ciąży i jej dziecko?
Jak stres wpływa na kobietę w ciąży i jej dziecko?Dzień Dobry TVN
wideo 2/8

Aktorka została mamą już kilka miesięcy temu, jednak nie zdecydowała się na ogłoszenie płci dziecka. Fani nie mogli doczekać się oficjalnych informacji, dlatego nie obyło się bez spekulacji. Wiele osób uważało, że dziecko Aleksandry Domańskiej to dziewczynka. Jednak w najnowszym wpisie na Instagramie, gwiazda postanowiła rozwiać wszelkie wątpliwości.

- No słuchajcie nadszedł ten moment, w którym to informuję wszem i wobec, że kurka totalnie TOTALNIE STRACIŁAM GŁOWĘ DLA SWOJEGO SYNECZKA. Jakby… Przepływ miłości między nami jest tak intensywny w swej najczystszej, gwiezdnej, mistycznej postaci, że ledwie łapie oddech. Mój umysł, moje ciało, moja dusza grają poloneza As-dur ALL THE TIME. Moja rzeczywistość zmieniła gęstość na tę najbliższą mej duszy. Co tu dużo gadać… Chwilo trwaj! - oznajmiła na oficjalnym koncie na Instagramie.

Aleksandra Domańska często opowiada również o trudach macierzyństwa. Aktorka nie boi mówić się o problemach związanych z porodem. Porusza tematy, dotyczące powrotu do wagi po ciąży, czy emocji towarzyszących budowaniu relacji z dzieckiem.

Zobacz także

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: https://www.instagram.com/domanska_naprawde/

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

Pozostałe wiadomości