Gwiazdy

Oliwia Bieniuk pozuje w bikini. Fani: "Wyglądasz zjawiskowo"

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk, córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka, prężnie działa w mediach społecznościowych. Młoda gwiazda chętnie dzieli się z fanami swoim życiem prywatnym. Tym razem pokazała zdjęcie z wypoczynku w Hiszpanii. Fotografia zrobiła na jej obserwatorach ogromne wrażenie.

Oliwia Bieniuk pozuje w bikini

Oliwia Bieniuk odpoczywa na Teneryfie. Młoda gwiazda postanowiła podzielić się z fanami zdjęciem ze swojego wypoczynku. Na zamieszczonej na Instagramie fotografii Oliwia pozuje w skąpym pomarańczowym bikini. Celebrytka pod zdjęciem napisała jedynie - "Grzeje w tej Hiszpanii".

To jednak wystarczyło, aby zachwycić fanów. Pod postem pojawiły się same pozytywne komentarze. Internauci komplementowali urodę celebrytki, a także jej zgrabną sylwetkę. W komentarz pisali: "Petarda", "Dziewczyna przepiękna wewnętrznie i zewnętrznie...", "Wyglądasz zjawisko". A jak wam podoba się Oliwia w takim wydaniu?

Dzień Dobry TVN - Co było w programie 5 lutego?

Dlaczego warto płakać?
Dlaczego warto płakać?Dzień Dobry TVN
wideo 2/20

Oliwia Bieniuk - kim jest?

Oliwia Bieniuk ma 19 lat. Jest córką Jarosława Bieniuka - byłego piłkarza Lechii Gdańsk - i Anny Przybylskiej - popularnej aktorki, która kilka lat temu przegrała walkę z rakiem. Oliwia z powodzeniem próbuje swoich sił w show-biznesie. W 2016 roku została twarzą znanej sieciówki, a trzy lata później zadebiutowała przed kamerą i zagrała w amatorskim filmie. 

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości