Agnieszka Woźniak-Starak wraca do pracy. Nie będzie to program telewizyjny

Aktualizacja:

Agnieszka Woźniak-Starak zapowiedziała swój powrót. Dziennikarka opublikowała zdjęcie, w którym informuje swoich fanów o nowym programie. Jej autorska audycja radiowa wystartuje 11 marca 2020r.

Tragiczna śmierć Piotra Woźniaka-Staraka wstrząsnęła dziennikarką. Na kilka miesięcy zniknęła z mediów, pokazała się publicznie jedynie na dwóch premierach filmów i wernisażu zorganizowanym przez mamę Piotra. Agnieszka Woźniak-Starak potrzebowała czasu, aby odpocząć i zebrać myśli po stracie męża. Jej azylem stały się polskie Tatry, w których spędziła większość czasu, od wydarzeń z 18 sierpnia 2019 roku.

Agnieszka Woźniak-Starak znów w mediach

Dziennikarka na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym wygląda na silną i zmotywowaną do kolejnych wyzwań. Takim okazać się może podjęcie nowej pracy, o czym poinformowała Agnieszka.
Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od koleżanek po fachu i osób ze świata show-biznesu, którzy nie kryją radości z powodu tej informacji:

Aga, zadowolenia z tej roboty?! Trzymam kciuki?

- napisała prowadząca Dzień Dobry TVN Anna Kalczyńska.

Jesteś mega silną Kobietą. Brawo Aguś? Czekamy na Ciebie❤️

- motywuje aktorka Agnieszka Włodarczyk.

Powodzenia @aga_wozniak_starak❤️❤️❤️

- życzy Maja Ostaszewska.

Radiowa audycja Agnieszki Woźniak-Starak

Od 11 marca 2020 startuje nowy program radiowy Agnieszki Woźniak-Starak. Autorska audycja dziennikarki dotyczyć będzie przywracaniu równowagi w życiu. Jednym z pierwszych gości programu będzie aktorka Magdalena Boczarska, która wystąpiła m.in. w roli Michaliny Wisłockiej w „Sztuce kochania”.
Program będzie można usłyszeć w newonce.radio - internetowej rozgłośni radiowej w której występują m.in. przyjaciele Agnieszki Woźniak-Starak, czyli Kuba Wojewódzki i Piotr Kędzierski.
Dla byłej prowadzącej Dzień Dobry TVN to powrót do korzeni - w radiu stawiała swoje pierwsze kroki w mediach.
Zobacz też:
Zobacz wideo. Pierwszy wywiad Agnieszki Woźniak-Starak po stracie męża:

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości