Gwiazdy

Paula Tumala pokazuje brzuch po ciąży i udowadnia, że po porodzie nie trzeba wyglądać idealnie

Kamil Piklikiewicz/East News

Gwiazdy

Paula Tumala pokazuje brzuch po ciąży i udowadnia, że po porodzie nie trzeba wyglądać idealnie

Kamil Piklikiewicz/East News

Paula Tumala dwa miesiące temu powitała na świecie swoje córki bliźniaczki. Od tego czasu modelka chętnie dzieli się wrażeniami z bycia mamą. Teraz stworzyła wyzwanie, które ma na celu pokazanie, że kobieta po ciąży wcale nie musi wyglądać idealnie. 

Paula Tumala po ciąży

Paula Tumala może pochwalić się imponującym gronem ponad 200 tysięcy obserwatorów na Instagramie. To właśnie z nimi dzieli się kadrami z codziennego życia oraz współprac zawodowych. Dotychczas w jej postach przeważały idealne zdjęcia, na których modelka wygląda nienagannie. Po urodzeniu dzieci zmieniło się jej podejście do treści publikowanych w sieci. Postanowiła pokazać zdjęcie swojej figury po ciąży, a w szczerym opisie zwróciła się do swoich fanek. 

Kochani, nigdy bym się nie odważyła na to by wrzucić takie zdjęcie, ale widocznie na tyle dojrzałam, aby powiedzieć samej Sobie i Wam Moje Drogie !!! że Każda z NAS jest inna, każda z nas jest piękna, każda wyjątkowa ‼️‼️❤️ Jakby ktoś się mnie teraz zapytał czy Akceptuję Swoje ciało ? To odpowiem z całą odpowiedzialnością !! Że tak ❤ Dbajmy o Siebie. Zaprzyjaźnijmy się z Naszym Ciałem A i nasze podejście do samych siebie zacznie się zmieniać !

- wyznała Paula pod fotografią. 

Wyzwanie Pauli Tumali

Post spotkał się z ogromnym odzewem, wiele fanek kobiety postanowiło wysłać Pauli swoje nieidealne zdjęcia po ciąży. To było impulsem do zapoczątkowania nowego trendu w mediach społecznościowych. Paula rozpoczęła #tumalawyzwanie

Pomyślałam, że skoro ja mam taki brzuszek, nie wstydzę się tego, chciałabym Was zmobilizować abyście tak samo jak ja zaakceptowały swoje własne ciało. Pokochały je pomimo tego, że jest nie do końca doskonałe i postanowiłam zrobić wyzwanie Tumali. Co Wy myślicie o tym, aby opublikować jak najwięcej zdjęć właśnie z naszym ciałem, naszym brzuszkiem tuż po porodzie?

- powiedziała na swoim InstaStory. 

Więcej:

Co sądzisz o tym artykule?
77
10
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0