Gwiazdy

Agnieszka Włodarczyk z ważnym apelem do matek. "W tej gonitwie za ideałem"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta

Agnieszka Włodarczyk, od kiedy została mamą, spełnia się w swojej nowej, życiowej roli. Poświęca synkowi każdą wolną chwilę. Z doświadczenia wie, że w natłoku obowiązków kobiety często zapominają o sobie, ponieważ skupiają się na dzieciach. Aktorka postanowiła więc zaapelować do zapracowanych mam.

Agnieszka Włodarczyk - macierzyństwo

Agnieszka Włodarczyk jest w związku ze znanym triathlonistą Robertem Karasiem. Para w lipcu ubiegłego roku powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Mały Milan stał się ich oczkiem w głowie. Ze względu na opiekę nad synem Agnieszka zrezygnowała z większości swoich zawodowych, aktorskich obowiązków. Wycofała się z show-biznesu, ponieważ zdecydowanie bardziej woli poświęcać czas Milanowi. Nie chce przegapić żadnej ważnej chwili w jego życiu.

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Gwiazda chętnie uchyla rąbka tajemnicy i pokazuje w sieci swoją codzienność. Często opowiada o macierzyństwie i wymienia się z kobietami spostrzeżeniami na temat macierzyństwa. Instagram stał się dla niej nie tylko środkiem bezpośredniej komunikacji z fankami, ale również platformą, dzięki której zarabia.

Agnieszka Włodarczyk zaapelowała do mam

Włodarczyk na co dzień oddaje się opiece nad dzieckiem. Choć zajmowanie się maluchem wymaga dużo czasu i energii, to warto znaleźć chwilę dla siebie. Agnieszka stara się to robić i zachęca do tego inne kobiety.

- Lubię moją nową pracę na Instagramie. Mogę być z małym cały czas, przez co nic mi nie umyka. I zawsze to dobry pretekst, żeby się trochę ogarnąć. Przecież oprócz tego, że jesteśmy mamami, często w rozciągniętych starych dresach i szogunem na głowie (taki rodzaj spięcia włosów na czubku głowy), jesteśmy również kobietami, które najzwyczajniej w świecie chcą dobrze wyglądać. Nie zapominajmy o sobie w tej gonitwie za ideałem "dobrej" matki - napisała Agnieszka.

Fanki aktorki przyznały jej rację. "Dokładnie. Dobrze jest się od czasu do czasu odgruzować i pięknie wyglądać", "Prawdą jest, że kiedy dziecko się uśmiecha, jest zdrowe, wtedy my jesteśmy piękne i chce nam się pięknie wyglądać", "Uwielbiam za tę szczerość", "Dokładnie, my, mamuśki, musimy też pamiętać o sobie. Sama mam 3 małe córeczki i staram się dawać im dobry przykład", "Jak założyłam sukienkę, to syn mnie nie poznał i powiedział, że ładnie wyglądam" - czytamy w komentarzach.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Justyna Rojek/East News

Pozostałe wiadomości